Підтримати

Петро Олар : У День народження дизельного двигуна хочу сказати прощай друже вирішив сьогодні передати вде 14 дизель для потреб волонтерів та ЗСУ. Служи Україні вірний друже...

19 Березня, 2023

Трохи позитиву та Радості !


Міжнародний тиждень ввічливості на дорозі
19 березня кожного року відзначається важливе та актуальне свято – Міжнародний тиждень ввічливості на дорозі.
Доброзичлива та ввічлива поведінка водія чи пішохода говорить про рівень його культурного розвитку. Ввічливе відношення одне до одного учасників дорожнього руху допомагає уникнути великої кількості аварій, які часто стають причиною смерті.
Метою Міжнародного дня ввічливості на дорозі є залучення людства до культурного поводження не тільки 19 березня, а й щодня.
Споріднені події:
🚘🚖 День винаходу автомобіля (бензинового)
🚘🚖 Всесвітній день без автомобілів
🚘🚖 День водія шкільного автобусу
🚘🚖 Всесвітній день лізингу
🚘🚖День народження дизельного двигуна
Також відзначають:
⛽️ День дизельного двигуна
⛽️ Міжнародний день біодизеля

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ДИЗЕЛЬНОГО ДВИГУНА
Саме цього числа у 1897 році німецький інженер та винахідник Рудольф Дізель завершив успішні випробування винайденого ним дизельного двигуна. Наявні на той момент двигуни внутрішнього згорання він вважав занадто недосконалими через низький коефіцієнт корисної дії. ККД його винаходу був вдвічі вищий. Вже в 1898 році було налагоджено серійне виробництво.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗЕЛЬНОГО ДВИГУНА
У дизельних двигунах пальне займається під впливом тиску у циліндрах. Дизельну суміш називають соляркою, вона коштує значно дешевше бензину. Додаткова перевага – непримхливість, економічність та простота. Сьогодні солярку переважно використовують для заправки спецтехніки, на залізничному та морському транспорті.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram