Підтримати

ПІДТРИМУЄМО: Міжнародний конкурс "Змагаймось за нове життя" Леся Українка

12 Лютого, 2022


РАДІО УКРАЇНСЬКА ХВИЛЯ З ЄВРОПИ ВИСТУПАЄ ІНФОРМАЦІЙНИМ ПАРТНЕРОМ І ПІДТРИМУЄ Міжнародний конкурс "Змагаймось за нове життя" ДОЛУЧАЙТЕСЬ... БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: https://konkurs-lesya.com.ua/ та в соціальних мережах: https://www.facebook.com/groups/konkurs.lesya.2021 , https://www.youtube.com/channel/UCP3UoWa4EihG2paPWKw_t6Q
https://radioukreurope.com/tetiana-zakharova-mizhnarodnyi-konkurs-zmahaimos-za-nove-zhyttia-lesia-ukrainka/, https://www.youtube.com/channel/UCP3UoWa4EihG2paPWKw_t6Q та https://www.instagram.com/konkurs.lesya/
ПРО КОНКУРС. ІСТОРІЯ
Всекримський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» (Леся
Українка) був започаткований у 2004 році відомою громадською діячкою п. Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада). Уперше він відбувся одночасно в Севастополі, Сімферополі та Ялті з ініціативи Управління освіти і науки Севастопольської міської державної адміністрації, Севастопольського міського гуманітарного університету, Громадського комітету Український Севастополь (координатор - Микола Владзімірський), а Регіональні (відбіркові) етапи конкурсних змагань були проведені Всекримським товариством зв'язків з українцями за межами України (Товариство «Україна-Світ»), колективом загальноосвітньої школи №29 м. Сімферополя та Ялтинським музеєм Лесі Українки.

Ідею святкування Дня народження Лесі Українки проведенням на кримських теренах учнівсько-
студентського конкурсу «Змагаймось за нове життя!» на наступні 10 років підхопили Інститут
інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (Кримська філія),
Всекримське товариство зв'язків з українцями за межами України (Товариство «Україна-Світ») та за підтримки Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, Міністерства освіти і науки АР Крим, Ялтинського музею Лесі Українки, та інших державних і громадських організацій перетворили в щорічне величне свято духовності, любові до українського слова й щирого захоплення генієм української письменниці.

Змагання юних талантів відбувалося за номінаціями: «Декламація», «Інсценізація», «Твір»,
«Науково-пошукова робота». Спочатку в ньому взяло участь декілька десятків дітей. Та з кожним роком зростали популярність, кількісний і якісний рівень конкурсу, розширювалася його географія. До кримчан з різних районів півострова приєднувалися й представники Києва, Одеси, Львова, Глухова, Луганська, Івано-Франківська, Коломиї, Волині.

За роки проведення Конкурсу з’явилися нові номінації («Аудіо-візуальний твір», «Малюнок») й
традиції: поїздки переможців до Ялтинського музею Лесі Українки, декламування поезій біля
фортепіано, якого торкалася рука поетеси, поїздки переможців до Карпат для проведення спільного фестивалю «Ми діти одного колоса» (Крим – Карпати).

У 2014 році на Конкурс, який проводився в Сімферополі в Таврійському національному
університеті ім. В.І.Вернадського, подали заявки до різних номінацій і вікових категорій близько 1500 учасників. Конкурс відбувся тільки в номінації «малюнок» (в очному й заочному турі взяли участь біля 500 конкурсантів). Інші номінації проведені не були.

У квітні 2015 року Конкурс «Змагаймось за нове життя!» відродився на теренах Полтавщини.
Новаціями конкурсу стали проведення змагання ще за однією номінацією – «Вокал», проведення конкурсних змагань в онлайн режимі (зв'язок був з Києвом, Львівською та Луганською обл.) та поїздка переможців до Гадяцького музею родини Драгоманових.

У 2016 році Міністерство культури України та ГО Педагогічний центр «Академія» (Полтава)
вийшли з пропозицією відродити конкурс у Всеукраїнському масштабі. На конкурс надійшло біля 2000 заявок. Обрані 300 переможців. Для переможців очного Регіонального етапу змагання була організована й традиційна поїздка до Гадяцького музею родини Драгоманових, а переможці І Всеукраїнського конкурсу «Змагаймось за нове життя!» (Леся Українка) усіх номінацій з 20 областей України й Криму були запрошені до Києва на урочисте нагородження та великий гала-концерт, який відбувся у великій концертній студії Будинку звукозапису Національної радіокомпанії України.

У 2017 році ІІ Всеукраїнський (ХІІІ Всекримський) Конкурс «Змагаймось за нове життя!» (Леся
Українка) зібрав уже більше 4000 учасників, з яких 700 стали переможцями творчого змагання.
Практично з усіх областей України, а також з Криму, Італії, Придністров’я та Росії були надіслані
роботи. До дитячого змагання долучилися й дорослі – взяли участь професійні автори теле- і
радіопередач для молоді (фільм Інни Дідик «Лесиними стежками», м. Полтава).

Проводився конкурс Культурно-просвітницьким Центром художня галерея «Sweetарт - Знання» та Міжнародним благодійним фондом «Здоров’я майбутнього» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Федерації професійних спілок України, Полтавської та Чернівецької обласних державних адміністрацій, Полтавської та Чернівецької міських рад і виконавчих комітетів, Музею родини Драгоманових у Гадячі, ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Чернівецького національного університету ім.Федьковича, ДП «Національне газетно-журнальне видавництво», Інформаційно-дослідного Центру «Інтеграція і розвиток», Спілки письменників Полтавщини, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, ГО «Таврійська гуманітарна платформа», Українського інституту національної пам’яті, Всеукраїнської газети «Кримська світлиця», телевізійної студії «Місто», Обласної державної телерадіокомпанії «Лтава», Чернівецької телекомпанії «ТВА» інших державних і громадських організацій та людей, небайдужих до виховання й розвитку підростаючого покоління. Укотре захід відбувався за підтримки родини Бурбак.

У 2018 році ІІІ Всеукраїнський (ХІV Всекримський) конкурс учнівської і студентської творчості
ім. Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці, був проведений як конкурс-фестиваль. Перший етап – відбірковий – у місті Полтаві, а другий – фінальний гала-концерт та нагородження – у місті Чернівці, яке пов’язане з долею Лесі Українки та Ольги Кобилянської.

З 2019 року Всеукраїнський Фестиваль-конкурс «Змагаймось за нове життя!» все більше
набуває статусу міжнародного конкурсу-фестивалю та охоплює близько восьми тисяч учасників. До проведення конкурсних змагань серед молоді долучилися представники Молдови (м. Бендери), Норвегії (м. Осло), Італії (м. Рим), Росії. Зростає географія поширення конкурсу країнами.

У 2020 році відбіркові Регіональний та Всеукраїнський етапи уже традиційно відбулися у
місті Полтаві. Була видана збірка надихаючих творів Лесі Українки та серія учнівських і студентських поетичних, прозових, науково-дослідницьких робіт, ілюстрованих малюнками учасників конкурсу під назвою «Я маю в серці те, що не вмирає». Але у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні урочисте нагородження в м. Чернівцях було скасоване, а переможцям з усіх областей України, АР Крим, Молдови (м. Бендери), Норвегії (м. Осло), Італії (м. Рим, м. Бергамо), Об’єднаних Арабських Еміратів (м. Дубай), Росії були вручені дипломи та цінні подарунки через послуги партнера Конкурсу - «Нової пошти».
У 2021 році І Міжнародний (VІІ Всеукраїнський, ХVІІ Всекримський) конкурс-фестиваль
учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці, набуває міжнародного статусу та проводиться в рамках відзначення 150 – річного ювілею з Дня народження Лесі Українки з 25 січня по 25 лютого 2021 в режимі онлайн (номінації «Декламування», «Вокал», «Аудіовізуальний твір», «Інсценування») та заочно (номінації «Твір\Поезія», «Науково-пошукова робота», «Малюнок»).
Конкурс-фестиваль проводився з ініціативи:
громадської організації «Культурно-просвітницьке
Товариство «Джерело»;
Центру сучасного мистецтва «Steinbarg Gallery & Cafe»;
Міжнародного
благодійного фонду « Здоров'я майбутнього »;
родини Бурбак.
За сприяння й підтримки Федерації професійних спілок України, Профспілок працівників освіти і науки України, Полтавської торгово-промислової палати, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської міської ради, Щербанівської об’єднаної територіальної громади, ПРАТ «Гравітон», Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Технічним партнером конкурсу стала студія «TATO digital».
Навколо постаті геніальної поетеси об’єдналися тисячі дітей та студентів з усієї України
(учасниками є представники всіх областей України та Криму), а також представники Норвегії, Італії, Бразилії, Португалії, Грузії, Німеччини, Об’єднаних Арабських Еміратів (Дубай), Молдови, Польщі, Росії, Казахстану, Канади, Туреччини. У семи номінаціях конкурсу змагалися більше сімнадцяти тисяч учасників, а загальна кількість причетних до цієї події складає (за нашими приблизними підрахунками) більше ніж п’ятдесят тисяч поціновувачів генію Лесі Українки та дитячої творчості.
ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ 2022
І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. ІІ Міжнародний (VІІІ Всеукраїнський, ХVІІІ Всекримський) фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці, (далі - Фестиваль-конкурс) проводиться з ініціативи громадської організації «Культурно-просвітницьке Товариство «Джерело», Центру сучасного мистецтва «Steinbarg Gallery», Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я майбутнього» та родини Бурбак за сприяння й підтримки Федерації професійних спілок України, Чернівецької обласної організації Товариства «Знання» України, Полтавської торгово-промислової палати, Щербанівської об’єднаної територіальної громади, студії «TATO digital», Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, ПРАТ «Гравітон», Чернівецької філії Міжнародного клубу успішних жінок, Полтавського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка».

До проведення Фестивалю-конкурсу можуть залучатися структурні підрозділи освіти і науки місцевих органів виконавчої влади, заклади післядипломної педагогічної та вищої освіти; організації, підприємства, установи, благодійні фонди України та зарубіжжя, а також фізичні особи за згодою.

Фестиваль-конкурс не являється комерційним заходом. Участь у Фестивалі-конкурсі безкоштовна.

2. Мета Фестивалю-конкурсу:
сприяння глибшому ознайомленню та вивченню молоддю спадщини великої української поетеси Лесі Українки;
залучення підростаючого покоління до збереження культурної спадщини українського народу шляхом вивчення та дослідження історії рідного краю, спонукання осмислення державотворчих зусиль нашого народу та його перспектив;
виховання відповідальності за збереження місцевих пам’яток культури;
виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини.

3. Завдання Фестивалю-конкурсу:
формувати систему духовно-моральних цінностей та почуття художньо-естетичного смаку на прикладі творів Лесі Українки, скарбів культурної спадщини українського народу;
виховувати у молодого покоління громадян України толерантного і шанобливого ставлення до літературної спадщини українського народу та народів, що проживають на теренах України;
заохочувати молодь до творчої діяльності.

4. Обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

ІІ. УЧАСНИКИ ТА НОМІНАЦІЇ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

5. До участі у Фестивалі-конкурсі запрошуються дошкільнята, учні 1-11 класів закладів загальної середньої та професійної освіти, діти з особливими освітніми потребами, студенти закладів фахової перед вищої та вищої освіти, а також автори теле- і радіопередач для молоді.

У Фестивалі-конкурсі також можуть брати участь представники громадських організацій національних меншин України, Криму та закордонних українців.

Участь у Фестивалі-конкурсі є добровільною.

6. Фестиваль-конкурс проводиться у таких номінаціях: «аудіовізуальний твір», «вокал», «декламація», «інсценізація», «малюнок», «науково-пошукова робота», «твір».

7. Фестиваль-конкурс проводиться в семи вікових категоріях:
дошкільнята (номінація «декламація»)
учні 1-2 класів (номінації «декламація», «малюнок»);
учні 3-4 класів (номінації «декламація», «малюнок»);
учні 5-7 класів (номінації «декламація», «малюнок»);
учні 8-9 класів (номінації «аудіовізуальний твір», «вокал», «декламація», «інсценізація», «малюнок», «твір»);
учні 10-11 класів (номінації «аудіовізуальний твір», «вокал», «декламація», «інсценізація», «малюнок», «науково-пошукова робота», «твір»);
студентська молодь (номінації «аудіовізуальний твір», «вокал», «декламація», «інсценізація», «малюнок», «науково-пошукова робота», «твір»).

ІІІ. УМОВИ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

8. Мовою Фестивалю-конкурсу є українська мова. У номінації «декламування» допускається використання іноземних мов або мов національних меншин України, про що обов’язково зазначається в заявці.

9. Заповнення заявки на участь на сайті konkurs-lesya.com.ua є обов’язковою для учасників всіх номінацій.

10. Для участі у Фестивалі-конкурсі необхідно в період з 25 січня до 25 лютого 2022 року включно подати заявку на сайті konkurs-lesya.com.ua.

Учасникам номінацій «декламація», «інсценізація», «вокал», «аудіовізуальний твір» в поданій заявці необхідно вказати посилання на роботу через сервіс https://fex.net/uk/

Як це зробити:

Перейдіть на сайт https://fex.net/uk/
Натисніть на кнопку «Передати файли»
Перетягніть ваш файл з відео в зазначену область (або натисніть «обрати файли»)
Дочекайтеся завантаження.
Скопіюйте посилання або натисніть «Отримати посилання» та надішліть його нам в заявці (поле №8 в заявці)

Увага! Однією з умов участі у конкурсі є підписка на YouTube канал Змагаймось за нове життя. Додаткова нагорода для учасників «Декламація», «Вокал», «Аудіовізуальний твір», «Інсценізація» - всі відео роботи, які наберуть більше 5000 переглядів отримають нагороду "Зірка YouTube каналу «Змагаймось за нове життя!»

11. Фестиваль-конкурс проводиться в два етапи:
1-й етап – заочний.
Конкурсні роботи учасників номінацій «аудіовізуальний твір», «вокал», «декламація», «інсценізація» завантажуються організаторами Фестивалю-конкурсу на сайт konkurs-lesya.com.ua та на YouTube канал конкурсу Змагаймось за нове життя по мірі надходження робіт.
Конкурсні роботи номінацій «малюнок», «науково-пошукова робота», «твір» до 25 лютого 2022 року надсилаються поштою (доставка посилок оплачується відправником). Адреси для поштових відправлень:
«Нова пошта» – Полтавська область, с. Розсошенці, відділення № 1, отримувач – Стефанюк Ольга, телефон 067-89-14-322;
«Укрпошта» – 38751, с. Розсошенці, Полтавська область, «до запитання», отримувач – Стефанюк Ольга, телефон 067-89-14-322.

2-й етап – фінальний (згідно епідеміологічної ситуації).
Проводиться у місті Чернівці 9-10 квітня 2022 року: з 10:00 – реєстрація переможців, об 11:00 – нагородження переможців Фестивалю-конкурсу та великий гала-концерт (місце проведення повідомляється додатково).

Нагородження переможців із закладів освіти Полтави та Полтавської області (номінації «аудіовізуальний твір», «малюнок», «науково-пошукова робота», «твір», «вокал», «декламування», «інсценування») відбудеться у місті Полтаві, планується поїздка до Гадяцького музею родини Драгоманових (місце та час проведення повідомляється додатково).

12. Опис номінацій Фестивалю-конкурсу.
Роботи, що не відповідають вимогам цього Положення, до участі у Фестивалі-конкурсі не допускаються.

Номінація «Аудіовізуальний твір»

Учасники – учні 8-11 класів та студенти відповідно до вікових категорій учасників, зазначених в пункті 7 цього положення, автори теле- і радіопередач для молоді.

До номінації подаються: теле- та радіопередачі, телефільми, радіопостановки, відео-презентації.

Рекомендовані теми: «Життя і творчість Лесі Українки у загальносвітовому контексті», «Леся Українка і мій рідний край», «Леся Українка і Крим», «Творчий проект «Святкуємо 150 років величній Лесі» та інші відповідно заявленої теми Конкурсу.

Тривалість аудіовізуального твору – до 30 хвилин.
У заповненій заявці на сайті обов’язковим є вказання номінації, прізвище та ім’я автора, клас/курс, навчальний заклад, область (країна), посилання на роботу (дивитися п.10).

Номінація «Вокал»

Учасники – учні 8-11 класів та студенти відповідно до вікових категорій учасників, зазначених в пункті 7 цього положення.

До номінації подається відеозапис виконання одного вокального твору на слова Лесі Українки відомих композиторів або авторський твір.

У заповненій заявці на сайті обов’язковим є вказання номінації, прізвище та ім’я автора, клас/курс, навчальний заклад, область (країна), посилання на роботу (дивитися п.10).

Номінація «Декламація»

Учасники – дошкільнята, учні 1-11 класів та студенти відповідно до вікових категорій учасників, зазначених в пункті 7 цього положення. При поданні більше 35 заявок на окрему вікову категорію формується окрема група конкурсантів.

Для декламування рекомендуються вірші Лесі Українки, уривки з її драматичних чи прозових творів, твори сучасних авторів, пов’язані з іменем письменниці (з урахуванням вікових категорій).

У заповненій заявці на сайті обов’язковим є вказання номінації, прізвище та ім’я автора, клас/курс, навчальний заклад, область (країна), посилання на роботу (дивитися п.10).

Номінація «Інсценізація»

Учасники – учні 8-11 класів та студенти відповідно до вікових категорій учасників, зазначених в пункті 7 цього положення. Для інсценування рекомендуються літературні композиції, вірші, фрагменти моновистав, уривки з драматичних чи прозових творів Лесі Українки (з урахуванням вікових категорій).

Тривалість інсценізації – до 10 хвилин, рекомендована кількість учасників – не більше чотирьох осіб.

У заповненій заявці на сайті обов’язковим є вказання номінації, прізвище та ім’я автора, клас/курс, навчальний заклад, область (країна), посилання на роботу (дивитися п.10).

Номінація «Науково-пошукова робота»

Учасники – учні 10-11 класів та студенти відповідно до вікових категорій учасників, зазначених в пункті 7 цього положення.

Рекомендований обсяг роботи: 5 - 10 сторінок формату А- 4 (кегль 14, інтервал 1,5, поля з усіх сторін - 20 мм). На титульному аркуші мають бути вказані номінація, назва роботи, ім’я та прізвище автора, клас (курс), найменування закладу освіти, країна, адреса, телефон, прізвище ім’я та по батькові вчителя (викладача), який підготував учасника.

Електронний варіант роботи та фотографію (за бажанням) автора слід обов’язково надіслати на електронну адресу Фестивалю-конкурсу konkurs_lesya@ukr.net.

У заповненій заявці на сайті обов’язковим є вказання номінації, прізвище та ім’я автора, клас/курс, навчальний заклад, область (країна).

Номінація «Твір»

Учасники – учні 8-11 класів та студенти відповідно до вікових категорій учасників, зазначених в пункті 7 цього Положення.

До номінації подаються твори за такими жанрами: відгук, есе, етюд, нарис, оповідання, поезія, публіцистична стаття, твір-роздум тощо. За наявності достатньої кількості поетичних творів окремо виділяється номінація «поезія».

Обсяг твору: 1-3 сторінки формату А-4 (кегль 14, інтервал 1,5, поля з усіх сторін - 20 мм). На титульному аркуші мають бути вказані номінація, назва роботи, ім’я та прізвище автора, клас (курс), найменування закладу освіти, країна, адреса, телефон, прізвище ім’я та по батькові вчителя (викладача), який підготував учасника.

Електронний варіант роботи та фотографію (за бажанням) автора слід обов’язково надіслати на електронну адресу Фестивалю-конкурсу konkurs_lesya@ukr.net.

У заповненій заявці на сайті обов’язковим є вказання номінації, прізвище та ім’я автора, клас/курс, навчальний заклад, область (країна).

Пропоновані теми творів:
Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя! (Леся Українка).
А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю! (Леся Українка).
Про що ти думаєш? Про прийдешність? (Віктор Гюго). Епіграф до вірша Лесі Українки «Коли втомлюся я життям щоденним».
Завжди терновий вінець буде кращим, ніж царська корона! (Леся Українка).
Мріє, не зрадь! Я так довго до тебе тужила… (Леся Українка).
Я вийду сама проти бурі і стану, – поміряєм силу! (Леся Українка).
Мандрівки Лесі Українки.
Кримські мандрівки Лесі Українки.
Дискурс кримськотатарської культури у творчості Лесі Українки.
Що сьогодні промовляє до нас Леся Українка?
Леся Українка: розширення горизонтів.

Також можливий вибір вільної теми в рамках Фестивалю-конкурсу.

Номінація «Малюнок» (за мотивами життя і творчості Лесі Українки).

Учасники – учні 1-11 класів та студенти відповідно до вікових категорій, зазначених у пункті 7 цього Положення.

До номінації подаються малюнки формату А-3 (техніка виконання – за вибором автора).
За наявності достатньої кількості творів декоративно-ужиткового мистецтва окремо виділяються номінації «лялька-мотанка», «вишивка», «батік», «витинанка», «різьблення по дереву» тощо.

На тильній (зворотній) стороні роботи мають бути вказані назва роботи, ім’я та прізвище автора, клас (курс), найменування закладу освіти, область, (країна), адреса, телефон, прізвище ім’я та по батькові вчителя (викладача), який підготував учасника.

У заповненій заявці на сайті обов’язковим є вказання номінації, прізвище та ім’я автора, клас/курс, навчальний заклад, область (країна).

13. Критерії оцінювання конкурсних робіт.
Журі оцінює тільки оригінальні творчі роботи, ідеї яких належать виключно учаснику та виконуються ним самостійно.

Номінація «вокал» – яскраві вокальні та слухові дані, високо розвинене почуття ритму, бездоганна техніка та «чистота» виконання; артистизм, емоційність, сценічний імідж.

Номінації «декламація», «інсценізація» – осмислене та яскраве декламування прозових, віршованих та драматичних творів, виявлення власного ставлення до змісту творів за допомогою засобів художньої виразності, мовленнєва вправність, розуміння твору з точки зору логіки, композиційної побудови, вміння найяскравіше передати кульмінаційний момент твору, емоційність, артистизм, яскравість виконання, новаторство та творчий підхід. Враховується тільки декламування напам’ять (читання з екрану записуючого пристрою не вітається й до конкурсного відбору не допускається).

Номінації «аудіовізуальний твір», «науково-пошукова робота», «твір» – самостійно та творчо створений яскравий, оригінальний за думкою та оформленням, науково обґрунтований текст (з урахуванням виду роботи); багатство слововживання, граматична правильність й різноманітність, стилістична довершеність.

Номінація «малюнок» – оригінальна передача обраними засобами образотворчого мистецтва змісту та образів літературного твору (інша тема, згідно ідеї фестивалю-конкурсу) творча новизна композиційного вирішення теми, наявність яскравого власного авторського бачення.

Копіювання (відтворення) ілюстрацій відомих авторів – не вітаються й до конкурсного оцінювання не допускаються.

ІV. ПОРЯДОК РОБОТИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

14. Для організації та проведення Фестивалю-конкурсу створюється Організаційний комітет, який забезпечує координацію проєкту, підбір журі, вирішує організаційні питання господарського забезпечення, технічного оснащення, проводить рекламну кампанію, вирішує питання, пов’язані з відзначенням та нагородженням переможців та учасників конкурсу.

15. Організаційний комітет Фестивалю-конкурсу залишає за собою право:
внесення змін у терміни проведення Фестивалю-конкурсу;
використання інформації про учасників у рекламних цілях;
на проведення відео, аудіо записів та фотозйомку під час Фестивалю-конкурсу;
не розглядати конкурсні роботи, які не відповідають вимогам конкурсу та не вступати в дискусію.
Рекомендовано вчителям-наставникам (науковим керівникам) учасників змагання провести відбіркові етапи серед учнів (студентів) одного класу (курсу), визначити переможців і саме їх роботи реєструвати на Міжнародний конкурс.

Усі фото, відео та аудіо матеріали, отримані під час проведення Фестивалю-конкурсу, стають власністю організаторів та можуть бути використані за рішенням оргкомітету без узгодження та виплати гонорарів. Роботи учасників не повертаються.

16. Оргкомітет формує склад журі Фестивалю-конкурсу для незалежного та об’єктивного оцінювання учасників. До складу журі можуть входити представники закладів освіти, культури та мистецтва, мас-медіа, державних і громадських організацій, українські та іноземні науковці, викладачі, письменники, потенційні спонсори та меценати Фестивалю-конкурсу.

V. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

17. Переможці визначаються за результатами голосування журі простою більшістю голосів. Рішення журі оформляється у вигляді протоколу, є остаточним й оскарженню не підлягає. Члени оргкомітету та члени журі не вступають в полеміку та листування з конкурсантами (керівниками учасника).

18. Після завершення Фестивалю-конкурсу в усіх номінаціях журі рекомендує склад учасників Гала-концерту та кращі роботи для виставки-огляду у фінальному етапі (згідно епідеміологічної ситуації).

19. Переможці нагороджуються дипломами (І, ІІ, ІІІ ступеня), Подяками, кубками/медалями та цінними подарунками, поїздкою до Гадяцького музею родини Драгоманових (Полтавська обл.), музею Ольги Кобилянської (Чернівці).

VІ. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

20. Для фінансового забезпечення залучаються кошти організаторів Фестивалю-конкурсу, благодійних фондів, спонсорів, меценатів та джерел, не заборонених законодавством України.

21. Організатори Фестивалю-конкурсу звітують перед сторонами, від яких надходить фінансова допомога, про її використання.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram