Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Пісні наших перемог “Шева”

22 Березня, 2021


Пісні наших перемог “Шева” Нове життя пісні на радіо Українська хвиля з Європи.
Автор музики – Юрій Пересунько
Слова -- Юрій Терещенко / Галина Пересунько
Аранжування – Сергій Доценко
Виконує – Карлен
Цю пісню автори створили в 2002 році , як пісню для тих що люблять футбол і українську пісню. Народилась вона як подяка Андрію Шевченку за його внесок в світовий футбол. На одному з міжнародних мачтів  в Києві відбулась між таймами премєра пісні для болільників. Тоді “Шева” – українська тарантела,  пісня про українського хлопця, який став футбольною зіркою у київському “Динамо” і досяг найвищого успіху разом з італійським клубом “Мілан”. Оригінальна мелодія з ліричним заспівом і динамічним приспівом відтворюють атмосферу багатотисячних стадіонів уболівальників. Її високо оцінили сучасні українські композитори Геннадій Татарченко і Олександр Злотник.
При записі пісні використано й органічно вмонтовано спортивний коментар футбольного матчу на міланськім стадіоні з участю Андрія Шевченка. Пісня звучить українською та італійською мовами і може стати знаковою для фанів футбольної зірки як в Італії, так і в Україні. Сам Андрій Шевченко, який нещодавно став володарем Золотого м’яча, слухав пісню в робочому варіанті і вона йому сподобалася.
Автор музики Юрій Михайлович Пересунько -- не професійний композитор, Заслужений журналіст України, головний редактор журналу “Україна”. У 54 роки (2002 ) почав писати пісні і видав альбом у виконанні популярних артистів “Криниці любові”. Нині у творчому доробку близько 200 пісень на слова українських поетів, які чекають своїх аранжувальників і виконавців.

Ганна Олар - спеціално для Української хвилі з Європи.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram