Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Пісня "Сини України" - Прем'єра пісні,яка не залишає байдужим, і кличе переглянути фільм

23 Березня, 2021

Пісня "Сини України"
❗️ Пісня "Сини України" стала треком для кінофільму "МАТИ АПОСТОЛІВ", завдяки тому, що і фільм і пісня засновані на реальних подіях та відчутях, які були пережиті їх авторами.
Пісня – це ще одна можливість по іншому звернутися до наших глядачів.
📽 Військова драма режисера Зази Буадзе "МАТИ АПОСТОЛІВ" - справжнє українське кіно, про те, що хвилює та тривожить кожного з нас. Про втрати, які відбуваються в країні кожен день, і про які нам нагадують новини, про біль Матерів, про зруйновані родини, про переосмислення цінностей у житті, про духовність та віру.
❤️ Звичайно, що дотик до таких всеосяжних тем, відлунюється у серцях наших глядачів, серед яких матері, батьки, воїни, митці. Емоції після перегляду різні, від необхідності виговоритися до мовчання. А у творчих особистостей виникає бажання присвятити пісню Героям та їх Матерям.
Слова і музика: Марина Маковій
Аранжування: Сергій Доценко
Саунд-продюсер: Сергій Доценко
Режисер: Сергій Крикуненко
Оператор: Мар‘ян Ботвин
Бекстейдж: Олександр Романюк
Візажист: Євгенія Польова
Стиліст: Вікторія Куляміна
Монтаж: Сергій Крикуненко
product by pAst'ell production & студія "Золоте Руно"
📍 Підписуйтесь на сторінку Мати Апостолів дізнавайтеся новини про майбутні покази фільму в рамках всеукраїнського туру!
#матиапостолів #студіязолотеруно #українськекіно #zazabuadze #дмитрийовечкин #кіно #МКІП #ЗСУ #матиапостолів_промотур #mother_apostles_film_tour #pastellproduction

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram