Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Пісня з кінофільму "Спогад про війну, за день до Перемоги, автор і виконавець Володимир Смотритель, режисер Петро Олар, студія Араттафільм -2020 (Литва)

16 Квітня, 2021Цей фільм та пісня автора і виконавця Володимира Смотрителя була записана в Києві спеціально для документального фільму " Спогад про війну за день до Перемоги", Війна на сході України, в краях де менше як десять років тому я зняв фільм "Біле золото Донбасу",а 45 років тому в мирному Донецьку працював у знімальній групі кінокартини "Дивитись в очі", в краї де жили і живуть мої друзі та родичі я не міг щоб не створити цього фільму переповненого білью. Навіть не чекав допомоги, бо сам як міг допомагав бійцям і подарував машину, щоб вивозити поранених, і возив сітки з рибацьких тралів, що з різних океанів возили на переробку в Литві. Та це мої спогади, які залишились за кадром, а на екрані страшна війна, рани на Землі моєї Батьківщини і в тілах мужніх воїнів. Ток було і не закінчується довгих 7 років.... Та скільки можна про війну писати, знімати й співати пора війну кінчати, про це говоримо ми - автори документального фільму "Спогад про війну за день до Перемоги" Петро Олар, автор івиконавець пісні Народний артист України Володимир Смотритель і... сотні матерів молять і благають - поверніть нам синів.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram