Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

«Pizza Veterano» – тут готують найсмачнішу піцу воїни АТО

12 Грудня, 2022


Всі знають, що у нас точиться війна. А ще, досить багато людей в курсі, що демобілізованим хлопцям зараз важко знайти роботу. Часто їх не хочуть брати з різних причин. Але є два бійця АТО, які не розгубилися і відкрили власну піцерію «Pizza Veterano».
Ці сміливі чоловіки – Леонід Остальцев і Рафаель Агаєв. Вони спілкувались ще до війни, але в АТО доля їх розвела по різним містам і батальйонам. Коли ж повернулись до мирного життя, зрозуміли, що далі жити як завжди не вийде. Тоді прийшла ідея відкрити не просту піцерію, а таку, завдяки якій можна допомагати військовим.

Як саме? Все просто, вони використовують правило «підвішеної» піци. Кожен відвідувач закладу може оплатити піцу для учасників АТО. Коли ж такі прийдуть у піцерію, їм віддають якусь з цих піц безкоштовно. Так було під час відкриття закладу, 4 грудня 2015 року.

Напередодні відкриття Леонід написав у своєму Facebook: «Нарешті сталось))) Проект "PIZZA VETERANO" починає свою роботу завтра 4 грудня після 16.30 в Метрограді 13 квартал кафе «Kaizen»))) Я довго йшов до цього, і без підтримки друзів і близьких скоріше за все цього не було б. Трохи про проект. Він пілотний - тому ми запустили його на території іншого ресторану. У проекті готують піцу тільки учасники бойових дій (поки нас 2-є, але через кілька тижнів почнемо шукати ще піцайоло серед АТОшников). По неділях у нас будуть майстер-класи для дітей - так що приводьте карапузів, а ми навчимо їх готувати. Платите Ви тільки за маленьку піцу, все інше безкоштовно))) 10% прибутку від кожної купленої піци, йде на добру справу))) Ми чекаємо ВСІХ і КОЖНОГО - нагодуємо, напоїмо, а потім ще раз нагодуємо)))»

А ця добра справа, про яку згадує Леонід Остальцев у своєму пості, це допомога діткам, батьки яких не повернулись з АТО.

Зараз піцерія набрала обертів: штаб збільшився (і працюють там виключно бійці АТО), «підвішені» піци почали не тільки дарувати українським військовим в самому закладі, але і надсилати у госпіталі для поранених, регулярно проводяться майстер-класи для діточок.

Відвідувачі піцерії теж не забувають про «підвішені» піци для учасників АТО. 1 квітня Леонід написав звіт щодо цього: «Майже за 4 місяці роботи, на підвішені піци було зібрано 186 710 гривень, з них 26 445 гривень на картку. Було передано близько 2 500 піц на суму 178 820 гривень.»

Зараз піцу в «Pizza Veterano» роблять 7 бійців АТО.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram