ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО УКРАЇНИ В МОНРЕАЛІ ПРОВЕЛО ІНАВГУРАЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ СВОЄЇ ДОРАДЧОЇ РАДИ

20 Липня, 2021


14 липня 2021 року Почесне консульство України в Монреалі провело інавгураційне засідання своєї Дорадчої ради. У зв’язку з теперішніми санітарними обмеженнями, зустріч відбулася у віртуальному форматі.
Передумовою інавгураційного засідання було призначення Евгена Чолія Почесним консулом України в Монреалі та створення Почесного консульства України в Монреалі з метою поглиблення торговельних й культурних відносин між Україною і Квебеком.
У цьому інавгураційному засіданні взяв участь Посол України в Канаді Андрій Шевченко, а також співробітники Посольства України високого рівня, а саме: Юрій Никитюк, Радник-посланник, Олена Пентелейчук, Перший секретар з консульських питань і Оксана Кизима, Перший секретар з питань преси, культури та зв’язків з українською громадою.
Почесний консул України в Монреалі Евген Чолій представив членів Дорадчої ради Почесного консульства України в Монреалі, а саме (в алфавітному порядку) :
● Д р Павло Гарасимович, Клінічний професор факультету медицини і відділу офтальмології при Університеті Монреаля, Медичний директор мережі офтальмологічних клінік Белвю, Медичний директор Фундації глаукоми Квебеку і Дослідник при науковому центрі Ґі Берніє лікарні «Мезонев Розмонт»;
● Галина Головка, Дипломований професійний бухгалтер, Голова Контрольної комісії Світової управи Спілки української молоді, Голова Контрольної комісії i Член Ради директорів Української народної каси «Дежарден» у Монреалі, 3 й Заступник президента Провінційної ради Квебеку Конґресу українців Канади, 3 й Заступник президента Монреальського відділу Конґресу українців Канади і Касир Української світової фундації;
● Орест Гуменний, Архітектор, Віцепрезидент Української школи ім. Митрополита Андрея Шептицького в Монреалі, Секретар Харитативного фонду Спілки української молоді Квебеку i Член Ради директорів Української народної каси «Дежарден» у Монреалі;
● Юрко Кулицький, Управитель Української народної каси «Дежарден» у Монреалі;
● Тарас Куліш, Генеральний директор Класичного оркестру Монреаля;
● Зенон Потічний, Президент Канадсько-української торгової палати, Віцепрезидент Світового Конґресу Українців, Президент Української світової фундації, Секретар-касир Києво-Могилянської фундації Канади і Член Ради директорів Громадської організації «Україна-2050»;
● Вадим Святненко, Координатор Дорадчої ради Почесного консульства України в Монреалі; і
● Михайло Швець, Менеджер фармацевтичного маркетингу, Президент Провінційної ради Квебеку Конґресу українців Канади, Президент Монреальського відділу Конґресу українців Канади та Член Екзекутиви і Ради директорів Конґресу українців Канади.
Посол України в Канаді Андрій Шевченко привітав учасників інавгураційного засідання, відзначив високий професійний рівень членів Дорадчої ради та висловив упевненість, що це дозволить реалізовувати амбітні проєкти.
Почесний консул Евген Чолій представив звіт про діяльність Почесного консульства України в Монреалі.
Координатор Дорадчої ради Вадим Святненко представив веб-сайт Почесного консульства України в Монреалі https://www.ukraine-montreal.org/.
Учасники інавгураційного засідання обговорили напрямки подальшої співпраці між Україною і Квебеком у галузях торгівлі й культури, у тому числі щодо відзначення 30-ї річниці Незалежності України, посилення присутності Квебеку в Україні, співпрацю між Україною і Квебеком у сферах фінансових послуг, новітніх технологій, сільського господарства і аудіо-візуального виробництва, поглиблення міжрегіональної співпраці та активізації культурних обмінів між Україною і Квебеком.
«До Дорадчої ради увійшли високого рівня професіонали і провідні діячі української громади, яким я дуже вдячний за їх згоду допомогти Почесному консульству України в Монреалі виконувати свої обов’язки та сприяти зміцненню особливих відносин між Україною і Квебеком, зокрема у торговельній і культурній сферах», – заявив Почесний консул України в Монреалі Евген Чолій.
Вадим Святненко
Координатор Дорадчої ради
Почесного консульства України в Монреалі

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram