Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Польський бізнесмен відправив у Харків поїзд із 500 тонн гуманітарного вантажу

29 Квітня, 2022

Півтисячі тонн гуманітарної допомоги у 34 вагонах відправили з Польщі до Харкова цими днями. Це найбільший гуманітарний вантаж, відправлений не державою, а приватними особами, інформує Forbes.pl.

Гуманітарну допомогу Харкову відправили подружжя Рафал Бжоска та Омена Менса. Бжоска є головою поштової компанії InPost, а Менса – відомою у Польщі телеведучою.

Як пише Forbes.pl, підготовка і відправка гуманітарної допомоги відбувалась у повній таємності і розповіли про нього тільки зараз. У 34 контейнерах в Україну відправили борошно, цукор, макарони, консерви, рис, різні каші, молоко, ліки, спальні мішки та ковдри і багато іншого.

«На нашого сусіда, Україну, відбувся брутальний напад. А польське суспільство та польський бізнес проходять іспит на людяність так, що можуть цим пишатися. Сьогодні я звертаюся до наших братів, підприємців та бізнесу по всьому світу – не дивіться байдуже, допоможіть захистити слабших, нехай це буде не просто поривом перших тижнів! Не дивіться на Excel, просто дивіться в майбутнє. За нас сьогодні воюють українці. І їм потрібна допомога. Ця війна може бути тут за мить. У нас складна історія в Польщі, але ми чудово знаємо, що є дієвим у боротьбі зі злом: дієвим є солідарність», – каже Рафал Бжоска.

Він також процитував відомі слова Вінстона Черчілля, який свого часу висловився про свого попередника Невіла Чемберлена, політика якого призвела до непідготовленості й поразок Британії на першому етапі війни: «Вас поставили перед вибором між війною та ганьбою. Ви обрали ганьбу і ви отримаєте війну».

Поїзд, який отримав назву «Конвой польських сердець» виїхав з Польщі у четвер, 21 квітня.

Джерело: https://lviv1256.com/news/polskyy-biznesmen-vidpravyv-u-kharkiv-poizd-iz-500-tonn-humanitarnoho-vantazhu/?fbclid=IwAR26j0_5ofvFEMDCUphCCanBQz1OBAIFlcl0nPxzP5obyaPKgr6UrikUK4I

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram