Посол України в Литовській Республіці Петро Бешта вручив Вірчі грамоти Главі литовської держави Гітанасу Наусєді

7 Лютого, 2022

07 лютого 2022 року Надзвичайний і Повноважний Посол України в Литовській Республіці Петро Бешта вручив Вірчі грамоти Президентові Литовської Республіки Гітанасу Наусєді.

Під час бесіди з Главою литовської держави у рамках урочистої Церемонії вручення Вірчих грамот Посол України подякував Литовській Республіці та особисто Президентові Г.Наусєді за чітку і послідовну підтримку України з усіх актуальних для нашої Держави питань, насамперед, у контексті протидії триваючій збройній агресії.

Посол поінформував Главу литовської держави про поточну безпекову ситуацію вздовж державного кордону України та на тимчасово окупованих Росією територіях Криму та частини Донбасу, окремо зупинившись на заходах та ініціативах України, спрямованих на розв’язання поточної критичної ситуації політико-дипломатичним шляхом.

Особливо відзначено вагомий внесок литовської сторони у просування європейських та євроатлантичних прагнень України з метою отримання чіткої перспективи членства в Європейському Союзі та Плану дій щодо членства в НАТО.

Наголошено, що надана литовською стороною допомога у просуванні внутрішніх реформ в України та реформуванні вітчизняного сектору безпеки і оборони має, у цьому зв’язку, важливе значення.

Співрозмовники констатували, що існуючий рівень взаємодії та довіри, надзвичайно висока динаміка двостороннього політичного діалогу на всіх рівнях усіляко відповідають пріоритетам стратегічного партнерства, які були визначені Президентом України В.О.Зеленським та Президентом Литовської Республіки Г.Наусєдою на середньострокову перспективу у їхній Спільній декларації від 27 листопада 2019 року.

Джерело:https://lithuania.mfa.gov.ua/news/posol-ukrayini-v-litovskij-respublici-petro-beshta-vruchiv-virchi-gramoti-glavi-litovskoyi-derzhavi-gitanasu-nausyedi

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram