Правда переможе коли її буде більше - брехню та фейк два рази однаково не скажеш

7 Квітня, 2021  

Олег Кудрін журналіст з Латвії проаналізував остані фейкі в ЗМІ. Ось що написав він на своїй сторінці https://www.facebook.com/oleg.kudrin.5
Щось не відбувається в російськомовних ліберальних ЗМІ Латвії. Корисний ідіотизм плюс брудні рублі нафти?
Почну з російськомовного сайту національного ефіру Латвії ЛСМ. Матеріал піднесений до вершини. ′′ Красивий ′′ заголовок: ′′ Конфлікт на Донбасі вигідний і Росії, і Україні - політологи ". Чудовий ′′ золотий стандарт ′′ журналістики (презентація різних точок зору): ′′ Свій колега, політолог підтвердив ". Тобто, якщо вірити матеріалам текстової версії, то два латвійські політологи, які раніше здавалися порядними та авторитетними, - злагоджена відповідальність за погіршення ситуації на російсько-українському кордоні та на лінії знеболення однаково щодо агресора Росії та України під агресією . Втім! Русь LSM редагування працює добре - чітке відбілювання агресивної політики Кремля.
А зараз ми переходимо до ще одного вогника лібералізму, але вже в приватній версії, Рига Медуз ' е. (Позавчора писав, що пояснення новин про скандал навколо Познера в Грузії на цьому сайті вдалося дати менш коректно, ніж не тільки в російському Інтерфаксі, а й в ТАСС - тобто навіть не натякали, що Познер висловився проти визнання цілісності Грузії) .
Ось як у них новини про можливе вторгнення Росії в Україну - знову в Топі, зверху сайту на часах. І тут вражаючий заголовок: ′′ Важко уявити фейкові новини про смерть дитини ". Пєсков - про нові жертви на Донбасі та ′′ блукання ′′ російських військ біля кордонів України ". Кінець цитата.
Шановні склізкій медуз, заголовок майже 144 знаків, але раніше твітти були лише такого об ' єму. Не зміг зробити трохи менш неприємним? Ах?! (Але в чому цинізм бойового пурглара - ′′ важко уявити ", ага, це після розіп ' ятого хлопчика на ′′ Першому каналі ′′). А тепер увага - те, що всередині новин. Цитую повністю: ′′ АФП: Чи є в адміністрації президента чіткі докази, що в Україні загинула дитина? Було лише повідомлення від поліції Донеччини, ані ОБСЄ, ані української сторони. Так вільно кажуть, що дитину вбили, але немає жорстких, серйозних доказів. Дмитро Пєсков: Не маю перевіреної інформації щодо смерті цієї дитини. Однак я не маю сенсу сумніватися у правдивості даних, які були введені з самопроголошених республік у зв ' язку з цим. Звичайно, навколо смерті дитини важко уявити, щоб робити фейкові новини ".
Ялинки, Медуза серйозно вірить, що після такого питання фінал такої відповіді можна поставити в заголовок? І це безкоштовно?..
Ілюстрація гарна і в пару з ЛСМовської: ′′ Військовослужбовець ДНР на лінії розмежування в Донецьку, 2 квітня 2021 року ".
А що, цікаво, в інших містах і країнах? Чи є таке мистецтво-інформаційно-підготовче?
посилання в фото Ось вони підступні та брудні фейки.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram