Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Представництво СКУ в Україні продовжує роботу щодо питань закордонних українців.

11 Квітня, 2021
Вчора директор Представництва Сергій Касянчук взяв участь у 48-му засіданні Національної комісії з питань закордонних українців МЗС України.
За підсумками засідання 217 особам було надано статус закордонного українця, обговорювалася Стратегія співпраці з українцями за кордоном.

Василь Боднар провів 48-ме засідання Національної комісії з питань закордонних українців

Результатом 48-го засідання Національної комісії з питань закордонних українців, яке відбулося 16 березня 2021 р. під головуванням Заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара, стало надання статусу закордонного українця 217 громадянам таких держав: Австралії, Австрії, Аргентини, Білорусі, Болгарії, Великої Британії, Грузії, Індії, Італії, Ірландії, Казахстану, Канади, Кіпру, Латвії, Молдови, Нідерландів, Саудівської Аравії, Польщі, РФ, США, Узбекистану, ФРН, Чехії, Швейцарії, а також особам без громадянства. Серед осіб, які претендували на отримання статусу закордонного українця, чимала кількість тих, хто планує взяти участь у вступній кампанії до закладів вищої освіти України.
Під час засідання Національної комісії з питань закордонних українців, яка, у тому числі є майданчиком для обговорення питань щодо реалізації прав закордонними українцями, зокрема забезпечення їхніх національно-культурних та мовних потреб, Василь Боднар запропонував членам Національної комісії долучитися до опрацювання підготовленої МЗС Стратегії співпраці з українцями за кордоном.
Нагадаємо, що, відповідно до Закону України «Про закордонних українців», особа, яка набула статусу закордонного українця, має право:
 працювати на підприємствах, в установах і організаціях або провадити іншу трудову діяльність на підставах і в порядку, встановлених для громадян України (без отримання дозволу для іноземців на працевлаштування в Україні);
 на безоплатне оформлення багаторазової візи для відвідання України;
 на отримання в установленому законом порядку дозволу на імміграцію для постійного проживання поза межами квот на імміграцію;
 на безоплатне навчання, у рамках квот прийому до вищих навчальних закладів України в межах обсягів державного замовлення.

Джерело: https://www.facebook.com/UWCongress/posts/4043539525708525

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram