Підтримати

ПРЕЗИДЕНТ ГО «УКРАЇНА-2050» ЕВГЕН ЧОЛІЙ ВИСТУПИВ НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ЗІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

25 Травня, 2021

Радіо Українська хвиля з Європи отримала виступ Еврена Чолія НА КОНФЕРЕНЦІЇ ЗІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ / E. CZOLIJ SPEAKS AT CONFERENCE ON SUSTAINABLE DEVELOPMENT

23 квітня 2021 року Президент Громадської організації (ГО) «Україна-2050» Евген Чолій взяв участь в якості панеліста у Міжнародній конференції зі сталого розвитку, що проводився Громадською організацією «Орієнтири сталого розвитку» і Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника

Під час своєї презентації на тему «Сталий розвиток України і її діаспори – взаємопов’язані» Президент ГО «Україна-2050» заявив, що між Україною та її діаспорою існують симбіотичні стосунки – наше минуле було переплетене і наш майбутній успіх також буде взаємозалежним.
Eвген Чолій наголосив, що наше минуле нас дуже чітко вчить, що коли Україна тісно співпрацювала зі своєю діаспорою, українці в єдинстві досягли надзвичайних результатів.

Він підкреслив, що саме тому всі українці зобов'язані вивчати ці уроки історії, наголошувати на тому, що нас об'єднує, і мінімізувати наші розбіжності, а також протистояти майбутнім викликам разом, як могутній народ із 65 мільйонів об’єднаних українців.

Президент ГО «Україна-2050» заявив, що якщо ми дійсно дбаємо про сталий розвиток України, українці в Україні та в діаспорі повинні бачити одне одного в першу чергу – як українців.

Відеозапис цієї доповіді можна переглянути за таким посиланням:

ГО «Україна-2050»

ngo@ukraine-2050.org

www.ukraine-2050.org

Громадська організація (ГО) «Україна-2050» є неприбутковою організацією, заснованою, щоб сприяти втіленню в життя за час одного покоління – до 2050 року – стратегії сталого розвитку України, як повністю незалежної, територіально цілісної, демократичної, реформованої та економічно конкурентоспроможної Європейської держави.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram