Підтримати

Продовжуємо тему: Подолаймо корупцію в малому – Великої не буде або Яку схему провертають забудовники у Києві?

10 Квітня, 2023

Те, що до кримінальної відповідальності не притягуються особи, які скоїли злочин, насамперед нотаріус,який в свойому кабінеті,перетворив’‘будинок з чоторохблочного на багагатоквартирний тільки на підставі підробленого висновку спеціалістів приватної компанії !
Судово будівельна експертиза вказала на те, що цей будинок не відповідає взагалі будь яким вимогам! Квартири здаються в оренду і існує загроза життю їх мешканцям та людям всієі вулиці. А ті, що заселились живуть там без реєстраціі і взагалі запитують жителі вулиці, ЯК можливо заселення будь яких ДРГ в цей військовий стан! Справа відносно організатора на розгляді в суді,але ж не притягнення співучасників злочину суттєво впливає на її розгляд,на що, і сподіваються ці особи!Міністерство юстиції не реагує на явні порушення з боку нотаріуса і не розглядає належним чином скарги з цих питань!
Далі будуть відповіді надіємось з Міністерства Юстиції, а в Європі взнаюуть, що реформи пішли і вони прискорять нашу ПЕРЕМОГУ...

Відео з програми Гроші - дякуємо авторам та продюсерам за наданий. матеріал
ПЕТРО ОЛАР -журналіст радіо Українська хвиля з Європи Литва

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram