Підтримати

Програміст із Кропивницького навчив ШІ читати Біблію українською

9 Січня, 2023

Кропивницький програміст Віктор Шимко створив для сервісу Google Assistant додаткову навичку, яка дозволяє штучному інтелекту читати вголос Біблію в українськомовному перекладі Івана Огієнка. Про це 6 січня повідомило видання dev.ua.

Шимко працював над додатком 3 тижні. Щоб активувати функцію, необхідно обрати команду "Talk to Ukrainian Bible".

Далі штучний інтелект запропонує користувачеві дві опції:

прослухати розділ з Нового Заповіту, який прив’язаний до сьогоднішньої дати календаря — Listen to Bible;
обрати жіночий або чоловічий голос, а також звукові відтінки — Change Settings.
Нова функція доступна для віртуальних помічників типу Alexa від Amazon чи Siri від Apple та для фізичних пристроїв, як Google Home. За відсутності таких пристроїв сервісом можна скористатись через застосунок Google Assistant.

Раніше Суспільне Культура повідомляло, що через Apple's Books можна послухати книги, озвучені штучним інтелектом.

Функція спочатку доступна лише для художніх книг та книг про кохання, де доступні два цифрові голоси: Медісон і Джексон. Сервіс поки можливо протестувати тільки англійською мовою.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram