Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Промова у Стокгольмі, яка сколихнула увесь світ - Жак Фреско українською

9 Листопада, 2021

„Сьогодні, якщо лікар каже, що вам потрібно видаляти нирку, ви не знаєте: чи справді у вас все так погано, чи лікареві потрібно розплатитися за іпотеку. Поки ми живемо у грошовій системі, суспільство буде все більш фашистським.“ — Жак Фреско

Одна з найбільш популярних лекцій Жака Фреско українською!
В рамках всесвітнього турне в 2010 році Жак Фреско дав цю пізнавальну і захоплюючу лекцію в столиці Швеції Стокгольмі. У його промові порушені такі теми, як любов, виховання дітей, свобода слова, економіка, неадекватність політиків, причини ненависті між етнічними групами; також згадуються деякі маловідомі історичні факти в США, світі.
Вам сподобалось?

Ми працюємо з організацією Проєкт Венера з 2011 року, та досягли значних успіхів в перекладі та просуванні ідей Жака Фреско по всьому пост-Радянському просторі. Наш російськомовний канал зібрав вже понад 540т підписників (TheVenusProjectRUS), ми організовували та приймали участь у багатьох заходах в Україні, Росії, співпрацюємо зі ЗМІ, керуємо громадським рухом з підтримки та просування ідей.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram