Птахи, як люди - хочуть жити в радості красі та безпеці...

21 Листопада, 2021  

Це відео для свого блогу створила українка, що працює в Італії Євгенія Шалата. Навіть через велике завантаження, вона знайшли час, щоб побачити і розповісти нам про дивовижну виставку птахів в містечку Теремо (Італія).
Творчих успіхів бажаємо тобі Євгеніє і розміщуємо на твоєму блозі поряд з кулінарними шедеврами. Гас це радує а читачі нехай знають і не тільки італійці, а і українці в світах, які талановиті і гарні українки, скільки в них є таємниць, а коли енергія серця помножена на людов, то в них виростають крила. Редакція радіо Українська хвиля з Євролпи вітає нашого блогера Євгенію Шалату з першим успіхом блогера, репортера і небайдужої жінки...
Як Р.С.
Людино, зупинись на хвильку!
Ти куди біжиш, суєтишся, клопочешся, переживаєш, хвилюєшся і кудись мчиш...
А я з кліточки тебе виглядаю, коли ти прийдеш і мені зерняток підкинеш, то намет почистиш, мене приголубиш. Я теж серденько маю. А ти дальше спішиш.
Ох, якби ж мені волю... Я б тебе навчила літати. Знаєш, ми птахи верстви, милі мотаєм, скільки кордонів перетинаєм і в яких тільки краях не буваєм?.. Але ж ми завжди співаєм!
Хіба ж душу навчиш співати? Прислухайся , чи вона перше в тебе є? .. . То ж треба просто зупинитись. .
Знаю-Знаю у тебе не має часу на такі дурниці. Але ж ти попробуй!
Ми тому пташки, що літаєм й вам співаєм. І чи сумно чи весело.
То ж відкрий свої крила і попробуй. Ти відірвешся від мирських суєт, звільнишся від будених пут, ти відчуєш сонце, небо,а хмаринки торкнуться твого пітливого чола і ти будеш парити над світом легко й невисомо... Серце звільниться від грузу і розпливеться в блаженніім відчутті чистоти, світла і любові. Аж тоді душа заспіває.
І ти усміхнешся мило - як гарно бути пташкою...
Світ такий прекрасний, коли є Боже світло в ньому.
Зупинись... То ж навчися літати...
Так зняла та написала Євгенія Шалата...

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram