Писанковий всесвіт Наталії Рудої та її сестри Галини Берник

9 Квітня, 2022  

Писаноки відомих буковинських сестер-майстринь Наталії Рудої та Галини Берник сьогодні надихали до творення писанок українців з антарктичної наукової станції Академік Вернадський.
Сестри підготували колекцію писанок, виконаних різними техніками. На виставці буде представлена і традиційна писанка, будуть і такі, що написані кольоровим воском, витравлені та вирізані. Писанкарки намалювали курячі, качині, гусячі та страусині яйця, всередині кожної писанки є три зернинки пшениці.
«Одне з захоплень сестер Наталії Рудої та Галини Берник – писанкарство.
Наталія живе в мальовничому містечку Сторожинці. Писанкарством займається більше 25 років, проводить майстер-класи, а також веде гуртки в Сторожинецькому ліцеї. Мистецтво написання писанки перейняла від майстрині з смт Берегомета Марії Граб, а тепер передає його далі – всім, хто хоче цього навчитися. Зокрема пишуть і вирізають писанки її сини Дмитро та Павло.
Галина проживає в Києві, захоплюється подорожами, все натхнення згодом переносить на писанку. Мистецтво писанкарства перейняла від сестри Наталії» У нас сестри представляють "Всесвіт писанки" та майстер класи які займають важливе місце у нашому проекті...

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram