Радіо Українська хвиля з Європи представляє гурт «Мій Конфлікт» піснею НЕ МОВЧИ

16 Жовтня, 2022  


Після 24 лютого в Україні почалася епоха Ренесансу. Нова хвиля української
культури ознаменувалася появою, який грає в жанрі поп-рок. Для колективу музика – не просто набір звуків та вібрацій. Це сакральний інструмент, який здатен змінювати свідомість, дарувати віру в майбутнє та змушувати зазирати в найпотаємніші глибини людської душі. У такий тяжкий час «Мій Конфлікт» прагне стати полярною зіркою для всіх, хто загубився та блукає емоційними пустелями життєвих обставин.
7 жовтня «Мій Конфлікт» презентував дебютний сингл під назвою «Не Мовчи».
Перша версія пісні була написана ще у 2016-му році під впливом подій Революції Гідності. З того часу трек сумлінно чекав нагоди бути почутим. І після повномасштабного вторгнення Росії він знову нагадав про себе. Кілька рядків були відредаговані та інтерпретовані під сучасні реалії. У результаті це вийшов симбіоз думок та почуттів, які пов’язані з боротьбою українців за власну незалежність, яка триває вже набагато більше років, ніж здається.
Після всього пережитого українці були приречені на глибокий самоаналіз та переоцінку цінностей. Сила любові до власного коріння набула неймовірних масштабів. Ця любов і надихнула «Мій Конфлікт» оспівати ідею про те, що рай на Землі там, де твій дім. Рай – це Україна. І його не варто шукати деінде, адже серце завжди тяготіє до рідного. Цей компас в грудях ніколи не розмагнічується та не бреше. Окрім цього, «Не Мовчи» наголошує й на рівні нікчемності та безвольності тих, проти кого ми воюємо, роблячи акцент на тому, що нація українців – їхня повна протилежність. Кульмінацією пісні стають рядки про те, що після перемоги вся країна обов’язково збереться за одним великим столом. І кожен, хто був змушений тікати від жахів війни, нарешті, повернеться
додому.

P.S.Посилання на соцмережі:
https://www.instagram.com/my_konflikt/

@my_konflikt

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram