Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

РАЙ У ЛИТВІ - довжиною 50000 метрів а в ширину 2300 метрів де раюють птахи, звірі та 1500 людей під захистом Юнеско.

30 Листопада, 2021


Місто-курорт Неринга (Куршська Коса)
Визначні місця Литви - Місто-курорт Неринга
Місто-курорт Неринга
Визначні пам'ятки Литви важко уявити без міста-курорту Неринга. Цей досить молодий куточок країни особливо рекомендують гіди, відповідаючи на запитання, що відвідати в Литві варто в першу чергу. Курортне містечко Неринга було засноване 1961 року. Проте історія зародження цього чудового місця йде далеко в глибину століть. Неринга розташовується на Курській Косі. Місто-курорт по праву називають перлиною Литви. Містечко-притулок для художників, а також привабливе місце для туристів з різних точок світу. Там можна по-справжньому розслабитися та відпочити. Пляжі Неринги відрізняються найвищим рівнем організації та екологічної чистоти. Безліч готелів та приватних готелів гостинно зустрічає приїжджих гостей цілий рік. У цих місцях можна половити рибу, активно відпочити або просто насолодитися прогулянками до визначних місць та відпочинком біля води. Неринга славиться високими соснами, унікальною рослинністю, чистим повітрям та м'яким кліматом. Це саме те місце, де можна оздоровити тіло та відпочити душею.

Національний парк Куршська Коса (між Клайпедою та Калінінградом)
Визначні місця Литви - Курська Коса.
Дюни парку-заповідника Курська Коса
Визначні пам'ятки Литви займають величезну територію. Буквально кожен куточок країни цікавий з погляду туризму. Неподалік міста Клайпеда розташовується унікальна місцевість - Куршська Коса. Частина цієї місцевості знаходиться на території Литви – Неринга, а частина Куршської Коси належить до області Калінінграда Російської Федерації – національний парк. Територію парку омивають солоні води Балтійського моря та прісноводна Курська Затока. Фарби дюнних ландшафтів справді вражають. У цьому місці зібрано поєднання ялицевих та березняків. Рослинність здивує не лише біологів. Яскравість місцевих рослин і неповторність географічної картинки спонукає перейнятися духом справжньої природної краси та звичайних туристів. Тут поширений екотуризм. Приїжджають у цей парк, щоб відпочити душею, вдихнути свіже повітря на повні груди і насолодитися незайманою красою дикої природи. Неподалік Куршської Коси розташовано три житлові селища та кілька туристичних баз.

Гора Відьом (Куршська Коса)
Що подивитися в Литві - Гора Відьом
Дерев'яна скульптура «Щасливий рибалка» на Горі Відьом Rimantas Lazdynas
Визначні пам'ятки Литви не тільки вражають красою, а й приголомшують таємничістю. Гора Відьом – це те, що подивитися у Литві суворо обов'язково! Розташоване містичне місце у районі Куршської Коси. Гора Відьом представлена ​​красивою дюною, яка має параболічну форму. Навколо цієї дивовижної пам'ятки ходять таємничі чутки та цікаві легенди. Вважається, що ця гора з'явилася, завдяки Велтанші Нерингу. Приїхавши до цих місць, можна насолодитися казковими пейзажами місцевої природи. На горі встановлені хитромудрі скульптури героїв литовського фольклору. Прогулюючись горою, можна буквально відчути містичну атмосферу цього місця. Якщо вдасться розглянути гору здалеку, можна зрозуміти, чому існує думка, що гору ділять світлі та темні сили. Візуально височина поділена на два кольори. Одна половина гори світліша, ніж друга. Побувати на Горі Відьом цікаво буде навіть тим, хто не вірить у казки. Чисте повітря, прекрасна природа, особливий місцевий рельєф - те, що саме собою зачаровує погляд і без супроводу казковими легендами і таємничими оповідями.

А через залив була материкова Литва, Жемайтія...

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram