Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Росія відмовилась від Великоднього перемир'я. Війна в Україні 58-й день.

22 Квітня, 2022

Триває 58-й день повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

На Херсонщині окупанти оголосили мобілізацію чоловіків та планують так званий "референдум" і "перепис населення". Поблизу Маріуполя знайшли декілька 30 метрових братських могил, де росіяни ймовірно захоронили до 9 тисяч людей.

У християн східного обряду триває Страсна п'ятниця – день, коли віруючі згадують про смерть Христа і готуються до Великодня. Росія ж відкинула пропозицію про встановлення Великоднього перемир'я.

Українські війська дають відсіч ворогу то боронять свою свободу та незалежність.

Історія легендарної марки триває. "Укрпошта" випускає другу "серію" – "Русскій воєнний корабль .. ВСЬО".

Ігор Смілянський: "В рамках цього блоку представлена і перша марка серії, тож всі хто бажає мати цей символ історії на пам’ять для себе отримає таку можливість (але не для відправки) і друга – яку Ви можете надсилати друзям в Україні та за кордон, так як вона буде теж мати український та міжнародний номінал."

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram