Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Росія здійснює геноцид в Україні

10 Січня, 2023


Російські війська невпинно проводять жорстокі бомбардування цивільного населення та інфраструктури України, включаючи лікарні та школи, і вчиняють незліченну кількість воєнних злочинів
Євросоюз має чимшвидше надолужити забезпечення України
Буча – це тривожний заклик до більш ефективних заходів підтримки України

14 квітня 2022 року Верховна Рада України ухвалила декларацію про геноцид, вчинений Росією в Україні. Чи справді можна назвати «геноцидом» звірства, які Росія вчинила в Україні з 24 лютого 2022 року?

Стаття 2 Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього, також відомої як Конвенція про геноцид, передбачає, що:

«У цій Конвенції геноцид означає будь-яку з наступних дій, вчинених з наміром повністю або частково знищити національну, етнічну, расову чи релігійну групу як таку:

(а) вбивство членів групи;
(б) заподіяння тяжких тілесних або психічних ушкоджень членам групи;
(в) навмисне створення групі умов життя, розрахованих на повне або часткове її фізичне знищення;
(г) вжиття заходів, спрямованих на запобігання народженню всередині групи;
(ґ) примусове переведення дітей з групи в іншу групу».
16 березня 2022 року Міжнародний суд у Гаазі виніс проміжне рішення у справі Україна проти Російської Федерації, оголосивши спочатку, що «Україна та Російська Федерація є сторонами Конвенції про геноцид», а потім заявивши:

«Суд вважає, що цивільне населення, яке постраждало від теперішнього конфлікту, є надзвичайно вразливим. «Спеціальна військова операція», яку проводить Російська Федерація, призвела до численних загиблих і поранень цивільного населення. Вона також завдала значної матеріальної шкоди, включаючи руйнування будівель та інфраструктури. Напади тривають і створюють все складніші умови життя цивільного населення. Багато людей не мають доступу до найнеобхідніших продуктів харчування, питної води, електроенергії, необхідних ліків або опалення. Дуже велика кількість людей намагається втекти з найбільш постраждалих міст у надзвичайно небезпечних умовах».

На цій основі Міжнародний Суд вказав деякі тимчасові заходи, включаючи:
«Російська Федерація повинна негайно зупинити розпочаті 24 лютого 2022 року військові операції на території України».

Росія відверто порушує це рішення Міжнародного Суду, оскільки російські війська невпинно проводять жорстокі бомбардування цивільного населення та інфраструктури України, включаючи лікарні та школи, і вчиняють незліченну кількість воєнних злочинів, вбиваючи, ґвалтуючи, катуючи, зморюючи голодом цивільне населення України та примусово депортуючи дітей з Донбасу до Росії. Варто лише згадати жахливі образи з Бучі, Ірпеня, Краматорська та Маріуполя.

12 квітня 2022 року Президент Джо Байден сказав американському народу:
«Ваш сімейний бюджет, ваша здатність заправляти свій бак, все це не повинно залежати від того, чи оголосить диктатор війну і вчинить геноцид на відстані півсвіту».

Це був перший раз з того часу, коли Росія розпочала геноцидну війну проти України, що Президент Сполучених Штатів заявив, що звірства, які розкриваються в Україні, кваліфікуються як «геноцид».

Пізніше Президент США пояснив, що:
«Я назвав це геноцидом, тому що стає все ясніше і ясніше, що Путін просто намагається знищити навіть ідею бути українцем. Доказів стає все більше».

Російські владні структури і армія справді намагаються знищити навіть ідею бути українцем, що випливає із заперечення Путіним самого існування українського народу в цілому.

Наприклад, 12 липня 2021 року в статті «Про історичну єдність росіян і українців» Путін написав:

«[…] коли мене запитали про російсько-українські відносини, я сказав, що росіяни та українці є одним народом – єдине ціле. Ці слова не були зумовлені якимись короткостроковими міркуваннями або викликані поточним політичним контекстом. Це те, що я неодноразово говорив і у що я твердо вірю».

Неймовірно, згідно з версією історії Путіна:

«Назва «Україна» частіше вживалася у значенні давньоруського слова «окраїна» (периферія), […], що стосується різних прикордонних територій. А слово «українець», […] спочатку означало прикордонників, які охороняли зовнішні кордони».

Очевидно, Путін і Кремль є обізнані зi звірствами, які здійснюються проти українського народу і своєю поведінкою схвалюють ці акти дикості та забезпечують їх продовження російськими військами.

Ці кричущі докази демонструють, що Росія здійснює дії з наміром повністю або частково знищити український народ.
І це є «геноцид», згідно з Конвенцією про геноцид ООН.
Міжнародне співтовариство має визнати цей геноцид і відреагувати відповідним чином.

Евген Чолій
президент ГО «Україна-2050»
https://zaxid.net/blogi_tag50977/


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram