Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Serhii Drozd: ​Віддам пай 5 га під Херсоном під базу НАТО!

30 Листопада, 2021

Підчас розмови Петра Порошенка з іноземними журналістами в ексклюзивному інтерв‘ю для програми The Week на телеканалі Прямий лідер партії «Європейська Солідарність», п‘ятий Президент Петро Порошенко сказаві запитав про багато, що залишилось поза кадром зустрічі з журналістами день перед тим Президентом Володимиром Зеленським : «Безумовно, ця прес-конференція викликає серйозне занепокоєння. Не тільки в українських громадян, не тільки в українських журналістів. Не тільки в українських громадських діячів. Бо це неповага до людей. А й у наших міжнародних партнерів. Бо вони потребували пояснення, що ж відбувається. І на жаль, ні українські громадяни, ні українські журналісти, ні наші іноземні партнери відповіді на питання, які їх хвилювали, не отримали»,
«Чи були отримані якісь відповіді – ні. Ми почули жорстку і агресивну атаку на журналістів. У нас було тільки два журналіста, які мали добре відношення пана Зеленського. Це представник каналу 1+1, який «ніякого відношення до нього і до олігархів» не має. І канал ДОМ, який існує за рахунок коштів платників податків»

«Відповіді на питання – як, чому він спільно з Коломойським відмивав гроші, які були вкрадені у вкладників ПриватБанку, що було оприлюднено в розслідуванні Pandora papers»
Почувши ці відповіді запитання селянин з околиць Херсону вирішив віддати свій пай 5 гектарів під базу НАТО. Мабуть це зараз як на думки селянина Сергія Дрозда єдине що він може зробити для захисту України. Бо фото з соціальних мереж його не радують, бо байжужість і не участь в захисті Вітчизни Сергій розуміє, що втратити може не тільки паї, а і Вітчизну.
Теба кожному стати оборонцем України, якщо він українець і незалежно де він живе...

Підібрав та звернув увагу на цитату Сергія Дрозда, навіть якщо це рекламний заклик. А люди в коментарі до цього мого матеріалу пишуть такі коментарі, пишуть українці, пишуть російською щоб зрозуміли і московіти:

После принятия закона об Олигархах, к коим относится и Потрох, они поняли, что держава серьезно берется за них.Тот же сивочолый, изрядно струхнув, якобы продал оба принадлежащие ему телеканалы, своему же коллективу, правда с отсрочкой платежей. Принятие этого закона ставит их в очень неудобную позицию. Или они играют по правилам или их поставят на место. Сегодня принят закон о ликвидации всяческих привилегий для них, о повышении платы за недра и прочее.Вот они и вопят. Я вам говорил о том что наступают самые решительные и трудные времена для Украины. Уже на 1-2 декабря они свозят в Киев всех кого только могут, свергать Зе. Им наплевать, что Мокшанские войска на границе, их задача расшатать ситуацию, и попросить Путина помоч навести порядок. Ситуация действительно угрожающая. То что недохетьман дает интервью, это ладно, но он же лжет, его задача такая. Зе он рросто ненавидет, бо тот отобрал у него булаву, он ненавидет Украину и всех нас на не верьте ни единому его слову.
К сожалению, ситуация намного сложнее, чем вы думаете. Массированная обработка свидомости и розуминня граждан таки дает свои плоды.Многие просто тонут в этих водах дезинформации, не понимая что происходит. Это очень опасно именно для державы. Мало того, и пересування Мокшанских вийск, и расшатывание Украины изнутри очень четко координируются ФСБ Московии. Это ощущается во всем.Думаю что новая власть быть более решительной в отстаивании интересов Державы.

Хто правий, а хто виннаступних країхний у цій пограбованій, знекровленій і тричі проданій Україні можем сказати ми - правильно проголосувавши вже на найближчих виборах, щоб ті кому довіримо зробили Вітчизну найкращою в світі. Слава Україні. - Героям Слава !

Петро Олар кінорежисер
На світлині простори херсонщини, які пам'ятають історію від кам'яних баб до сьогодення де є дика природа з Асканії.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram