Підтримати

Сьогодні, святкує день народження та здійснення мірій Катерина Царькова, її музика єднає культури двох народів.

4 Грудня, 2021

Катерина Царькова, мріяла і знала що її чекає велика сцена, а її музика поєднає культури народів України та Італії. Зараз музикантка викладає вокал і фортепіано у музичній школі при Академії Лізард у Флоренції та мріє відкрити кобзарську школу. Одна з мрій, заспівати разом з легендарним Андреа Бочеллі збулась і в нашому діалозі з Катериною ви побачите і почуєте як Маестро слухає чарівну музику бандури і співає разом з українкою: яку в Італії знають за сценічним ім'ям ЕКА.

В Італії бандуристка створила групу Еkа Project з якою бере участь в культурних заходах та театральних виставах. Дівчина виконує традиційні українські пісні, перекладені італійською, щоб розповісти суть і душу свого народу.
Останній період став багатим на події: українську артистку відзначили двома міжнародними преміями “Napoli Cultural classic” та “Celebrity Awards”.

Вперше, за 16 років від заснування, стати лауреатом премії “Napoli Cultural classic-2021” удостоїлася артистка з України. Eка отримала нагороду в номінації «Міжнародна музика» за те, що «своєю творчістю дарує всьому світу традиційні українські пісні, розповідає про любов до Батьківщини та несе надію на краще майбутнє».

Celebrity Awards – є однією з найважливіших італійсько-українських нагород у сфері сучасного мистецтва.
Щороку нею відзначають професіоналів, які досягли успіху, або зробили вагомий внесок у розвиток культури, мистецтва, музики, дипломатії та навколишнього середовища.

У 2021 році цією нагородою відзначено Катерину Царькову за те, що її музика єднає культури двох народів.

Висока виконавська майстерність у поєднанні з винятковими вокальними даними, дозволяє Еці гідно презентувати українську народнопісенну культуру та сучасне музичне мистецтво на теренах Італії.

А радіо Українська хвиля з Європи і надилі буди знайомити Вас, з творчими злетами Катерини її піснями і роздумами.

Вітаємо і Многая Літа бажаємо. Петро Олар - кінорежисер, журналіст


More Записи for Show: програма ДІАЛОГИ
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram