Підтримати

СПЕЦІАЛЬНИЙ ЗВІТ: Tesla представляє останню платформу BitcoinPrime, щоб допомогти сім’ям стати багатшими

16 Березня, 2022

https://remielshen.com/products/bombers-workwear?fbclid=IwAR2tAQ28_78x69MuLqKF4DBuyY34BqMjAWhEn1rfQtNIW6nwQIndwMrOVRg

СПЕЦІАЛЬНИЙ ЗВІТ: Tesla представляє останню платформу BitcoinPrime, щоб допомогти сім’ям стати багатшими
У результаті світової фінансової кризи Tesla запустила новий проект, який обіцяє допомогти сім’ям стати багатшими.
Відомо, що сім’ї в усьому світі страждають від фінансової кризи, підприємства закриваються, а люди втрачають роботу в результаті нещодавньої глобальної пандемії.

Велика корпорація Tesla вирішила допомогти тим, хто цього потребує, і почала будувати свій проект BitcoinPrime, інвестуючи 1,5 мільярда доларів. євро в біткоіни.

Ілон Мускас, генеральний директор Tesla, попросив зберегти проект у таємниці, поки він не буде розроблений.

Тепер Tesla нарешті представила BitcoinPrime і рада повідомити, що громадяни Литви, США, Австралії та Канади одними з перших випробували цю нову платформу.

Ідея була проста: дати пересічній людині шанс отримати прибуток від буму цифрової валюти. Навіть якщо у них немає інвестицій чи досвіду в технології.

Люди в усьому світі були шоковані, почувши про цю нову платформу, яка обіцяє допомогти швидко збагатитися.

BitcoinPrime – це нова платформа для торгівлі криптовалютою, яка, за словами Tesla, може перетворити будь-кого на мільйонера за 3-4 місяці!

Tesla називає проект «найбільшою можливістю швидкого накопичення невеликих активів» і закликає людей випробувати нову платформу, перш ніж банки спробують її закрити.

На BitcoinPrime користувач просто зробив початковий внесок на платформу, як правило, 250 або більше євро, і на власну роль прийшов автоматизований алгоритм торгівлі.

Ексклюзивне інтерв'ю з генеральним директором Tesla Ілоном Маском:
«Tesla завжди прагнула зробити людей щасливими в усьому світі, і зараз ми прагнемо не тільки зробити їх щасливими, а й допомогти людям, ми хочемо, щоб кожен міг втілити свої мрії та бажання».

Маск продовжує:

«Наша остання платформа, BitcoinPrime, допоможе людям швидко розбагатіти, замість того, щоб працювати за кожну копійку, ми змусимо гроші працювати НА ВАС!»

Маск обіцяє, що поки люди, які використовують BitcoinPrime, стають багатшими, світові банки не будуть задоволені цією новою платформою і намагаються її закрити, тому Маск закликає всіх використовувати її, перш ніж її скасувати.

Джерело:

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram