Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Співаний лист до Вас, а може то освідчення в кохані до захисника України

11 Січня, 2023


Ганна Глинська
Вітаю, Українська хвиля з Європи !
Я, Ганна Глинська (Glinska), дружина військовослужбовця та мати 4-річного сина,написала цю пісню не тільки для себе, а й для кожної українки: матері,дружини,сестри,дівчини.
Пісня «Ангел ЗСУ», яка була написана в найважчий час для нашої сім’ї та України в цілому.Ключовими моментами пісні стали розлука з коханим та безперервна тривога в середині. Слова…слова пісні не легко підбирались, в більшості накривало сльозами з кожним новим реченням бо ти розумієш, що війна і, що вона максимально реальна,смертельна і там твоє, рідне.
Руки опускались і ця пісня так би й лишилась вдома на кухні на листі гіпсокартону, але ти ловиш себе на думці, що ти повинна зібрати себе до купи, не дивлячись ні на що і з вірою в коханого та у перемогу, писати цю пісню, як оберіг і жити далі життя. Ця пісня носить простий та водночас важкий контекст, що сила у любові та молитві.
Будь-яка українка впізнає себе в цій пісні та зрозуміє меседж, який закладений, а саме вірити, любити та чекати бо навіть після темної ночі настає сонячний, світлий ранок.
Дякую за увагу та гарного Вам дня.
Ось посилання на гугл диск з піснею: https://drive.google.com/file/d/14rAy5qoD9wypDW1rk_rXXgj84h6a8wqt/view?usp=sharing

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram