Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

3 Грудня, 2021  

Прес-конференція з приводу початку роботи комісії з питань розслідування зловживань та порушень закону у зв'язку з #Covid19

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень законодавства у зв’язку з Covid-19. Комісія складатиметься з депутатів. Підійматимуть також тему вакцинації від Covid-19.

"Ми повинні шукати правди та справедливості. Все це робиться для боротьби з нібито пандемією", – зауважує пан Браун.

Виступив доктор Райнер Фулміч, адвокат, який працює в Німеччині та США. Він ставить 3 головні питання: 1) чи насправді є таким небезпечним цей вірус, 2) наскільки надійним є ПЛР-тест, щоб визначити коронавірусну інфекцію, 3) наскільки велику шкоду принесли коронавірусні заходи економіці та здоров'ю.

Щодо першого питання: цей вірус є, але він не страшніше за вірус звичайного грипу.

Щодо ПЛР-тестів: вони нічого не визначають. Оскільки тести ПЛР є єдиним засобом визначення коронавірусної інфекції, то в нас пандемія ПЛР-тестів.

Докладніше:

15 листопада розпочав свою роботу Парламентський Слідчий Комітет із Ковід-19.  На запрошення польського сейму, на інструктаж цього комітету у Варшаві прибули міжнародні адвокати Рейнер Фулміч та Вівіан Фішер, які вже майже 2 роки працюють із сотнею незалежних міжнародних юристів, лікарів та науковців.

Якщо коротко, заявлені висновки на прес-конференції:

1. Провідними світовими юристами, докторами та вченими програма заходів та обмежень у зв'язку з ковідом, а також тестування на ковід-19 визнані АНТИНАУКОВИМИ, АНТИМЕДИЧНИМИ І ПРОТИЗАКОННИМИ.

2. Сам коронавірус заявлений як НЕ НЕБЕЗПЕЧНІШИЙ, ніж сезонний грип, а сама пандемія названа псевдонауковою аферою.

3. Вперше офіційно заявлено про початок судового процесу NURNBERG 2.0 у зв'язку з організованим геноцидом проти людства.

Історія питання. Легендарне інтерв'ю з Райнером Фулмічем у травні 2021 року:

Джерела відео:

Розслідування ковідної кризи – у серії статей: 

Наші інтереси:

Висвітлюємо події, про які мейнстрімні ЗМІ не розкажуть. Вітаємо спроби усіх здорових політичних сил вивести на чисту воду півторарічну аферу, яка й досі триває у вигляді примусу до вакцинації.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram