Підтримати

СВІТ В ЄДНАННІ З УКРАЇНОЮ

17 Лютого, 2022

Сила в єднанні! Сьогодні ми вкотре це довели.
Сучасна російсько-українська війна є продовженням столітньої визвольної боротьби. Нині ми так само, як і наші попередники понад 100 років тому, відстоюємо не лише незалежність, а й соборність України. МИ- ЄДИННІ , МИ РАЗОМ, МИ СИЛА...СЬОГОДНІ УКРАЇНЦІ В РІЗНИХ КУТОЧКАХ СВІТУ ПІДВЕРДИЛИ ЦЮ ВІЧНУ ІСТИНУ...
Ми будемо гідними місії, покладеної на нас долею, продовжити героїчні досягнення наших предків і стати гордістю для наших нащадків.
Наші спільні зусилля та усвідомлення кожним, хто сьогодні здійснює роботу, поєднану з постійними випробуваннями, ризиком і небезпекою для життя, власної відповідальності за майбутнє Українського народу наближають невідворотну Перемогу в боротьбі проти російського загарбника.
Патріотизм українців, їх самовіддана любов до землі яка є батьківщиною багатьох поколінь їх роду і найкраще місце на Землі проявилось яскраво у почуттях та роздумах учаників нашого марафону.


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram