Світлана Волошина: Лікувати треба Любовʼю, чистим небом, а ще додати психологічний, духовний, мистецько-культурний напрямок і повторити це 14 днів в радості.

15 Травня, 2024

Калуські військовослужбовці повернулися з реабілітації, яка проходила в Литві.
Нещодавно восьмеро калуських військовослужбовців, які отримали поранення під час захисту України від російського агресора, повернулися додому з реабілітації.
Заходи з відновлення проходили в Литві. Це стало можливим завдяки голові ГО «Незламний бастіон» Світлані Волошиній та представнику організації в Україні Володимиру Сеничаку з Брошнів-Осади. Загалом, організація від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну займається допомогою ЗСУ, військовослужбовцям.
Як зазначив Володимир Сеничак, діяльність організовується через співпрацю з місцевими представниками бізнесу. У цій країні надзвичайно сприяють допомозі Україні. Світлана Волошина особисто готує програму відновлення, реабілітації поранених українських військовослужбовців, яка носить психологічний, духовний, мистецько-культурний напрям. Також волонтери займаються пошуками воїнів, яким необхідна допомога. Це - можливість оздоровитися в Литві. Також організація займається збором та перевезенням гуманітарного вантажу в Україну, зокрема, з Каунаса.
У Калуші за сприяння депутата районної ради Івана Качака, моєї заступниці Наталії Кінаш було запропоновано військовослужбовцям, які були поранені, пройти реабілітацію. Таким чином, восьмеро калушан упродовж двох тижнів отримали психологічну, духовно- моральну підтримку від закордонних друзів.
Також мали цікаві екскурсії, заняття з арттерапії, відвідували музеї, визначні місця, концерти, побували на морському узбережжі. Зустрічалися з українськими дітьми, які там проживають, з мером міста Пренай. Відгуки – тільки схвальні. А ще - слова подяки литовським друзям та волонтерам.
Світлана Волошина та Володимир Сеничак зазначили, що роботу подовжуватимуть і надалі.Подяка всім, хто підтримує Україну! А особливо наших Захисників!

Андрій Найда світлини з архіву Світлана Волошина

a href="https://radioukreurope.com/wp-content/uploads/2024/05/438164613_474076285143877_2914980333237924312_n.jpg">

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram