Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Тамара Горська акторка, письменниця, тележурналістка, співачка, танцівниця і режисерка родом з Вініпегу і українського корення.

22 Листопада, 2021

Як написали, з відкритих джерел, у соцмережах Diaspora.ua цікаві сторінки з життя Тамари Горської що відома, як акторка, письменниця, тележурналістка, співачка, танцівниця і режисерка родом з Вініпегу і українського корення. Ми даємо вам змогу послухати і побачити її в нас на радіо та почитати про цю талановиту жінку на нашому порталі.
·
ТАМАРА ГОРСЬКА (Tamara Gorski) - одна з найталановитіших канадських акторок українського походження, славу якій принесли ролі у відомих фільмах "Геркулес" та "Весільна вечірка" (з Майклом Дугласом), також ви могли бачити її у "Горці", "Загубленому світі", ""Померти вчасно" або "Три дні на втечу" з Раселом Кроу. Загалом вона знялася у майже 50 стрічках. Водночас талант Тамари Горської не обмежений лише акторською кар'єрою - вона також письменниця, тележурналістка, співачка, танцівниця і режисерка.
Тамара народилася 21 листопада 1968 року у м. Вінніпеґ, яке називали українськими воротами до Канади. Тож виховувалася в українському середовищі, була пластункою. Ймовірно, це також мало вплив на те, що згодом, в 1995 році Тамара як співачка записала альбом народних українських пісень "Тамара - Ватра".
Тамара Горська (в світі знана як Tamara Gorski, чому прізвище Gorski, а не Gorska, я так і не довідався) – надзвичайно обдарована актриса, письменниця, співачка, танцівниця і режисер. Ріст 1.63 м.,Зодіак: Скорпіон, східний календар: Земляна Мавпа.
Шлях до професії Тамара розпочала у Королівській школі балету та консерваторії, і вже з 14 років випробовувала себе як хореографа. А потім вже була успішна акторська кар'єра. Її головна режисерська робота - фільм "Space" - отримала визнання експертів та публіки в 1997 р. визнаний на Міжнародному фестивалі короткометражних фільмів в Торонто. А документальний фільм "Як малювати Банні: Портрет Рея Джонсона", в продюсуванні якого вона брала участь, виграв спеціальний приз на кінофестивалі "Санденс" в 2002 р.

Я не думав, що цю жінку знаю, а коли поглянув де вона знімалася, зрозумів, що бачив її купу разів. Її найвідоміші ролі, принаймі для мене, в телесеріалі Геркулес(Hercules: The Legendary Journey), де вона зіграла Морріган та Горець(Highlander).
А список фільмів став для мене суцільною несподіванкою – Загублений світ(The Lost World), Повернення в Загублений Світ (Return to the Lost World), Померти вчасно з Ніколь Кідман, всім відомий з 90-х років Полтергейст:Спадок, після котрого я в дитинстві не міг спати, Весільна вечірка з Майлом Дугласом, Вбивство у Білому Домі та Три дні на втечуз Расселом Кроу, останній дуже кльовий фільм. І загалом – це 48 серіалів та фільмів,хай не головних ролей, проте ролей у досить пристойних фільмах.
Вона працювала з такими режисерами як Норман Джуїсон, Гас Ван Сент, Ендрю Флемінг, і Дуайт Літтл, і в даний час співпрацює з іншими канадськими, і володарем “Оскара” Полом (Crash) Хаггісом.
Акторську і музичну освіту здобула в Королівській школі балету(Royal Winnipeg Ballet) і Королівській консерваторії Вінніпегу(Royal Conservatory of Music), що в Канаді.
Як режисер, її короткий фільм Простір(Space) у 1997 році був визнаний на Міжнародному
фестивалі короткометражних фільмів в Торонто і був представлений на ряд WTN Shameless Shorts. Її документальний фільм (виступила як сопродюсер) Як малювати Банні: Портрет Рея Джонсона, виграв спеціальний приз журі в 2002 році на кінофестивалі “Санденс”.
В даний час, її творчі доробки включають запис LP пісні, посмертно, у співавторстві з Reid Diamon. Вона також написала й записала військову баладу з Віллі Хартом для альбому 
 в Німеччині і п’ять оригінальних мелодій блюзу, змонтованих в Голлівуді. Вона, також виступає в якості співпродюсера науково-фантастичного трилера Кривава маска.
Хоча, про своє українське походження, Тамара не згадує ніде, я впевнений, що вона виховувалася в українській діаспорській організації, бо пісню При ватрі співають тільки там:). Можливо вона має якийсь стосунок до Алли Горської? Хто його зна.


Ось така красива і мила Тамара Горська.
Щоб знали:)
Цікаво було б прочитати про неї більше…
Допис підготовлено на основі відкритих джерел. Передрук - за умови згадки на початку тексту та активного посилання на Diaspora.ua.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram