Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

ТАРАС ШЕВЧЕНКО, "НАЗАР СТОДОЛЯ", РИЗЬКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ТЕАТР

17 Березня, 2021

Марія Семенова (Mariya Semyonova) - організатор та режисер театру
Любі УКРАЇНЦІ, дорогі ДРУЗІ, нині величне СВЯТО - 207 років тому народився наш ПРОРОК, наш КОБЗАР - ТАРАС нрівнит ШЕВЧЕНКО. Вже рідко який театр ставить його єдину п'єсу "НАЗАР СТОДОЛЯ". Ми поставили до 200-ліття від Дня народження. Це своєрідна енциклопедія українського життя у XVII столітті: як сваталися, як ходили колядувати, як було на вечорницях, як любили і як боролися... ПОВІРТЕ - ТАКЕ СПРАВЖНЄ І ТАКЕ РІДНЕ... Більше року ми працювали над ВИСТАВОЮ.
12 березня 2014 року Театр грав ПРЕМ"ЄРУ. ПОДИВІТЬСЯ той шалений фінал... ЦЕ БУВ ТРІУМФ ШЕВЧЕНКОВОГО СЛОВА... з ГІМНОМ УКРАЇНИ і зі сльозами на очах. Адже вже йшла війна.
У виставі задіяні 23 актора. В головних ролях: Георгій Крутий, Антра Целітане, Людвиг Брамберг, Катерина Тумко, Віталій Варнаков, Світлана Пруська, Олена Грабар, Тетяна Дудченко Петро Лисенко, Олександр Курінній, Діана Анча, Еліна Кілдишева та ін.
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram