Тік-Ток використовуємо в цілях навчання та пропаганди української пісні

7 Листопада, 2021  

Лаура - Софія юна українка з іспанського міста Мадрид має багато мрій, але поки, що думає стати кіноактрисою, врода дозволяє, чи співачкою- з мамою співає з дитинства, та більше її захопила кінорежисура. Я не буду порівнювати і показувати вам те відео,що раніше Лаура виставляла в Тік -Тоці, не перевіряв можливо сьогодні й сама вирішила видалити. Та я не про це бо Лаура успішно навчається вже в троьох, а може й більше школах і сьогодні вона здивувала мене. У відомий спосіб , під фонограму, Лаура пропагує серед ровесників у мережі Тік-Ток українську пісню. Хто зна можливо вже завтра заради приколу вони заспівають під фонограму народних пісень всім класом і пісню Шум. Та поки знімуть відео, синхрон вивчуть пісню і колись заспівають вже своїми голосами і ми почуємо.
А вам наші слухачі та глядачі запитання - напишіть нам чиїм голосом співає дівчина з Мадриду.

Петро Олар - кінорежисер, керівник міжнародної кіношколи.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram