Точку невідворотності пройдено!

12 Червня, 2024  

Свідомих українців, людей, котрі зрозуміли, що насправді відбувається, вже дуже багато, незалежно від їх соціального положення, місця діяльності, переконань.
Діючи свідомо, ми демонструємо системі свій рівень правової обізнаності, тверду готовність брати повну відповідальність за своє життя, а також ігнорування та неприйняття створених паразитами сценаріїв.
Натомість ми формуємо чітке бачення життя народу України на своїй землі, праці у стані Благості, багатстві духовному та тілесному.
І якщо раніше лунали заклики "Прокидайтеся!", то зараз краще вже казати: ПРОЯВЛЯЙТЕСЯ!
Спілкуйтеся, обговорюйте проблеми свого краю та шляхи їх вирішення зі своїми сусідами, односельчанами, колегами по роботі, заводьте нові знайомства зі співвітчизниками!
Бо вже неодноразово ставалось так, що людина бореться за свої права, відчуваючи себе зовсім самотньою у цій боротьбі, а з часом виявляється, що поруч з нею на одній вулиці, або навіть в одному будинку, також живуть свідомі співвітчизники, котрі також б'ються за права свої, своїх дітей та свого народу.
Є такий вислів, який належить К.Е. Циолковському:
"До Золотого віку увійдуть люди, які навчаться об'єднуватися. І об'єднання має теж свій закон: дві аури посилюють один одного в 7 разів, якщо люди – однодумці, хвиля однакова, в одну мету спрямована.
Три людини – у 7 у квадраті, тобто у 49 разів.
Якщо 4 людини – вони посилюють один одного у 7 у 3-му ступені – у 343 рази!
Тому чим більше людей, тим цінніший кожен наступний, він множить силу у багато разів. Колектив – велика сила!"
Єднаємося!
Проявляємося!
Перемагаємо!
Слава народу України!
#сила/#народ/#єдність/#свідомість/#активність/#майбутнє/#благо #українці
позичив у Ірина Омельченко

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram