Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Треш та істерика. Як русовату і не тільки "порвало" від Дня Незалежності | Без цензури

27 Серпня, 2021

Як підпалити русовату? Рецепт простий і невигадливий: День Незалежності України, видовищний військовий парад, патріотичний марш захисників і успішна Кримська платформа. Ну що, вже відчуваєте запах смаженого? Отож!

Готуйтеся піднімати бойовий дух і сміятися, бо на вас чекає оптимістино-бойовий випуск "Без цензури" від Богдана Буткевича.

Поки ми дискутували про те, чи потрібно масштабно святкувати 30 років незалежності, вручати ордени й пускати техніку по Хрещатику, у ворогів України як тут, так і за поребриком, не на жарт палало.

Що і як розповідали про парад до Дня Незалежності України російські і проросійські ЗМІ? Як там поживає пропагандистка Скабєєва? За що вона знущалася із Зеленського в ефірі своїх "60 минут"? Як начебто український канал "Інтер" проігнорував День Незалежності?

Залишайте коментар і вподобайку під цим відео, адже вони допомагають зробити його популярнішим!

Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - https://censor.net/ua/news/all​​​
Facebook - https://www.facebook.com/censor.net/​​​
Twitter - https://twitter.com/censor_net​​​
Telegram - https://t.me/censor_net

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram