Підтримати

Тиждень молитов за Україну! в Італії органіщовує посольство України при Святому Престолі за підтримки Святого Престолу та Апостольського Екзархату Української Греко-Католицької Церкви в Італії

20 Лютого, 2023

Посол України при Святому Престолі та Суверенному Мальтійському Ордені п. Андрій Юраш запрошує долучитися до молитовних заходів за Україну, приурочених до 1-ї річниці повномасштабного вторгнення російських військ в Україну:
21 лютого – 16.30 – Меса у Базиліці Святого Андрія делла Валле (Corso Vittorio Emanuele II), яку очолить Його Ексцеленція Архієпископ Пол Ричард Ґаллаґер, Секретар з відносин з іноземними державами Державного Секретаріату Святого Престолу за участі Єпископа Діонісія Ляховича, Апостольського Екзарха для українців-католиків в Італії, та українського духовенства і мирян.
Після Меси відбудеться концерт-реквієм за участі солістів Харківського національного театру опери та балету імені Миколи Лисенка та за сприяння Християнського благодійного фонду «Покров» (м. Харків).

24 лютого – 18.00 – Меса у Базиліці Сан Джовані ін Латерано (P.za di S. Giovanni in Laterano, 4), яка відбудеться з ініціативи Римського Вікаріату, і яку очолить Його Еміненція Кардинал Анжело Де Донатіс за участі Єпископа Діонісія Ляховича, Апостольського Екзарха для українців-католиків в Італії, та духовенства і мирян Риму.

26 лютого – 10.00 – Літургія (у візантійському обряді українською мовою) у Прокатедральному соборі Святої Софії (Via di Bocea, 478), яка відбудеться з ініціативи Апостольського Екзархату Української Греко-Католицької Церкви в Італії і яку очолить владика Діонісій Ляхович, Апостольський Екзарх.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram