У Чернівцях відтворили пам’ятник Пієта у доповненій реальності. Цей пам’ятник в австро-угорський час стояв на Центральній площі міста, але не зберігся дотепер. Розробники присвятили 3D-модель пам’ятки матерям, які оплакують полеглих на фронті воїнів. 3D-модель можна побачити через екран смартфона.
3D-модель пам’ятника у доповненій реальності створив розробник організації “Лабораторія культури” Олександр Васильєв. Він працював над моделюванням впродовж трьох місяців. Спершу разом із командою досліджував, який вигляд мав пам’ятник. Для цього шукали архівні фото. Оскільки креслення не збереглися, то відтворення відбувалося за старими фото пам’ятника.
Edward Turkiewicz
30 квітня 2019 р. ·
Про #Чернівці в старих фото. Пам'ятник "Пієта".
Пам'ятник "Пієта" було встановлено на кошти Лазара Михаловича в 1827 році на Ringplatz (нині Центральна площа), архітектор Н. Леґерлуц. Перенесений в 1923 році на площу біля костелу Найсвятішого Серця Ісуса , знищений в 1950 році.
#czernowitz #czernowitz_old_photo #monument
Дждерело;https://www.facebook.com/permalink.phpstory_fbid=677138049384364&id=100012645242895&ref=embed_post