Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

У Естонії - Короновірус не завада творчим людям і талантам

17 Березня, 2021

У суботу, 20 березня, за ініціативи Конгресу українців Естонії відбудеться презентація книги письменника, журналіста, літературознавця, власного кореспондента агенції Укрінформ Олега Кудріна про Ліну Костенко – одну із найзнаковіших постатей в сучасній українській літературі.
Як передає Укрінформ, про це йдеться на сторінці події у Фейсбуці.
Онлайн-захід відбудеться о 17.00 за Києвом на платформі Zoom. Долучитися до презентації можна за посиланням.

Олег Кудрін, який також є активістом української громади Росії, Естонії, а тепер Латвії видав свою книгу у харківському видавництві Folio в серії «Знамениті українці» до 90-річчя Ліни Костенко.

Читайте також: В Україні презентували посібник, виданий коштом Американсько-української медичної фундації
«Книга Кудріна за обсягом невелика, але насичена; це спроба глибше зрозуміти постать Ліни Костенко в різних її нероздільних та взаємопов’язаних іпостасях – дитина, біженка, студентка, дружина і мама, громадянин, мислитель, патріот своєї країни», – йдеться в повідомленні.

У книзі автор пропонує читачам задуматися над життєвим і творчим шляхом Ліни Костенко: чому дівчинка, народжена в найважчі, темні та підневільні часи України стала чи не взірцем особистісної, життєвої і творчої свободи?

На думку Кудріна, велич Ліни Костенко в українському бутті полягає ще й у тому, що вона перекодовує нашу історію: годі рюмсати, треба тримати «лінію оборони» і невпинно йти далі.

Книгу «Ліна Костенко» можна придбати тут і тут.

Нагадаємо, українські письменники Андрій Любка, Андрій Курков та Оксана Забужко потрапили до довгого списку Літературної премії Європейського банку реконструкції та розвитку EBRD Literature Prize 2021.

Фото: Олег Кудрін

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram