Підтримати

У Нью-Йорку відбудеться театральна вистава «З Шевченком до перемоги»

1 Лютого, 2023


В Українському народному домі в Нью-Йорку (США) 12 березня, до 209-річниці від дня народження видатного українського поета, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка, відбудеться театральна вистава «З Шевченком до перемоги».
Як передає Укрінформ, про це йдеться на сторінці події у Фейсбуці.
У виставі використані Шевченкові поеми та вірші, котрі з великою силою відтворюють українське сьогодення: Поема «Гайдамаки», «Мені 13-тий минало..», «Розрита могила», «Три душі», «У тієї Катерини…», «Суботів», Поема «Відьма», Поема «І мертвим і живим і ненародженим землякам моїм в Україні і не в Україні, моє дружнєє Посланіє».
Режисер вистави – Народний артист України Іван Бернацький.
Актори: Левко Куляк, Анна Терентєва, Ольга Панько, Христина Місюк, Любов Пилипонюк, Ірина Макарук, Слава Курган, Сергій Тарновецький, Володимир Курило, Людмила Грабовська, Володимир Левицький, Анна Левенець та Іван Бернацький.
Квитки продаються онлайн. У разі, якщо якась частина квитків залишиться, їх можна буде придбати на дверях в Українському народному домі перед самою виставою.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram