Підтримати

У Почесному консульстві в Монреалі обговорили сприяння перемозі України та допомогу українцям

15 Квітня, 2023


Відбулося онлайн засідання дорадчої ради Почесного консульства України в Монреалі, під час якого обговорили план подальших дій для сприяння перемозі України у 2023 році, а також для допомоги тимчасово переміщеним українцям у канадській провінції Квебек.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив Почесний консул України в Монреалі, експрезидент Світового конгресу українців Евген Чолій.
На засіданні були присутні пан Чолій і члени Дорадчої ради, а також радник-посланник Посольства України в Канаді Андрій Буквич.
Почесний консул представив звіт праці за 2022 рік, значна частина якої була пов'язана з геноцидною війною, що розпочалася Росією проти України 24 лютого 2022 року.
Ця робота включала: поширення вірогідної інформації про ситуацію в Україні; звернення до міжнародної спільноти щодо активної підтримки української влади, Збройних Сил України та народу України в їх героїчній боротьбі за захист територіальної цілісності України та демократичних цінностей; допомогу в організації заходів зі збору коштів для України та виступи Почесного консула під час них та на демонстраціях із засудженням геноцидної війни Росії проти України та актів тероризму з відповідними закликами до належної реакції на них; координацію різних питань, пов’язаних з тимчасово переміщеними українцями у Квебеку, в тому числі надання їм потрібної інформації.
Нагадаємо, під час візиту до канадського міста Квебек української делегації, очолюваної почесним консулом України в Монреалі Евгеном Чолієм, Національна асамблея провінції Квебек одноголосно ухвалила резолюцію на підтримку українського народу.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram