Учня 8-Б класу Ірпінської школи №12 Еміра Зейналова має почув увесь світ...

24 Березня, 2022  

🇺🇦🇺🇦🇺🇦Дуже хочу, щоб цей прекрасний дитячий голос учня 8-Б класу Ірпінської школи №12 Еміра Зейналова почув увесь світ. Емір сам змонтував цей ролик і його має побачити якомога більше людей. Нам потрібне мирне небо! Поширюймо! Слава Україні, її захисникам і її талановитим дітям!

Школяр-восьмикласник із Ірпеня Емір Зейналов змонтував відеоролик на пісню «Нам потрібне мирне небо» у власному виконанні. Відео опублікував на своїй фейсбук-сторінці та на телеграм-каналі Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Дуже хочу, щоб цей прекрасний дитячий голос учня 8-Б класу Ірпінської школи №12 Еміра Зейналова почув увесь світ. Емір сам змонтував цей ролик, і його має побачити якомога більше людей. Нам потрібне мирне небо! Поширюймо! Слава Україні, її захисникам і її талановитим дітям!» – написав мер.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram