Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

УКРАЇНА. Їжа та історія

15 Лютого, 2022

Їжа допомагає людям різних культур знайти спільну мову. Українська кухня вже завоювала шанувальників у всьому світі. Ми хочемо представити кухні різних регіонів країни, а через їжу показати її культурну різноманітність .

Гастрономічна культура України – це явище з історією. Він поєднує в собі традиції, натуральні продукти та регіональні особливості. У той же час його кулінарні практики динамічні. Вони відрізняються за регіоном, сезоном, сімейними традиціями або розвитком ресторанної культури. Україна може багато чого запропонувати світу. Україна поділяє кулінарні традиції зі своїми сусідами, країнами Центральної та Східної Європи. Але є й те, що формує неповторний образ української кухні.

Український інститут у співпраці з проектом « Їжакультура» презентує сучасну, різноманітну та відкриту світові українську кухню в ілюстрованій книзі «УКРАЇНА. Їжа та історія».

Видання має на меті представити українську кухню як частину нематеріальної культурної спадщини України.

Кулінарна дипломатія України

Книга «УКРАЇНА. Food & History» розповідає про минуле та сьогодення української кухні. Він містить рецепти страв, які може приготувати кожен, і місцеві продукти, які разом представляють культурне розмаїття та багату спадщину України. Дізнайтеся з книги про кулінарні традиції України, які живуть і донині, а також про техніку приготування та способи збереження продуктів. Особливу увагу автори приділяють тому, як подається українська кухня під час дипломатичного прийому чи сімейної вечері. Так як сервіровка столу та декорування також створюють атмосферу заходу та враження гостей.

«Видання стане чудовим подарунком для іноземців, дипломатів та українців за кордоном. Сподіваємося, що книга стане хорошим вибором для всіх, хто хоче відкрити для себе гастрономічну культуру України».

menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram