Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

УКРАЇНА НА ШОСТОМУ КОНТИНЕНТІ, там можна побачити більше, як зафіксувала науковець АННА СОІНА

9 Січня, 2022


Про Анну яку я побачив на цій світлині, а ще спілкувався більше години в ЗОМ для майбутнього документального фільму під умовною назвою " Пізнай жінку в стані Любові щасливу і радісну". Можливо по завершеню документально-художнього фільму знатиму більше, а поки для Вас автобіографія Анни завдяки якої її відібрали як Учасницю 25-ї Української антарктичної експедиціїна на станції Академік Вернадський. То для Вас лише одна мить іі люові та радості у світлинах з Антарктиди. Це документ часу, що згодиться як учням шкіл так і митцям для натхнення творити симфонію краси...
Соіна Анна Вікторівна народилась 06 березня 1982 року у м. Харків. У 1999 році, після закінчення середньої школи, вступила на навчання на кафедру Геоекології та конструктивної географії Геолого-географічного факультету Харківського Національного університету ім. В.Н. Каразіна на спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища». Закінчила з червоним дипломом та останні два роки працювала лаборантом на кафедрі та інженером в Українському Науково-дослідному інституті Екологічних Проблем. З жовтня 2006 року працює у Радіоастрономічному інституті НАН України, в 2010 році вступила до аспірантури у відділ «Радіофізики геокосмосу» на спеціальність «Геофізика», під наукове керівництво член-кореспондента НАН України Ю.М.Ямпольського.
До сфери наукових інтересів відноситься пошук антропогенного впливу на різні параметри довкілля, зокрема вивчення «уікенд-ефекту» у грозовій активності, вмісту атмосферних аерозолів, вологості повітря у локальних та планетарних масштабах.
Учасниця 25-ї Української антарктичної експедиції, де одноосібно виконувала обов’язки озонометриста та допомагала геофізику (обробка частини іонограм).
Наразі молодший науковий співробітник відділу Радіофізики геокосмосу.
Серед інтересів мандрівки, гірські походи, література, любительська фотографія, різні види рукоділля.

.Свій серед чужих – антарктичний пінгвін з пінгвінами дженту

Зимовий захід Сонця

Вечірнє Сонце

НЛО над материком – лентикулярні хмари над Антарктидою

Новий мешканець Антарктики – новонароджене тюленятко Веддела

Схід Сонця

Бурульки

Снігові намети з середини

Сніжний берег

Гало

Вечір на станції «Академік Вернадський»

Футлярики – вірні супутники полярників

Родина пінгвінів Дженту

Вид на материк

Пінгвінячи прогулянки островом

Пара на крижині

Боротьба за життя

Мис Пінгвін-пойнт

Синьоокі баклани

Айсберг

Скупчення айсбергів у материка

Вид з Рассмусен-хат

Хмарність над станцією «Академік Вернадський»

Світлини: Анни Соіни, авторські права застережежені, передрук в інших виданнях з дозволу автора і редакції порталу.


More Записи for Show: програма ДІАЛОГИ
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram