УКРАЇНА ТУТ - де нас закинула доля і обставини де ми її леліємо і сіємо на чужині чорнобривці та сонях

18 Лютого, 2024  

В цей недільний день прошу вашої молитви за Україну за її народ, за їїх військо, за тих монахів та священослужителів різних церков як в Україні так і в світі МОЛИТВИ З ЛЮБОВЮ до живих і померлих та навіть ще ненароджених...
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ і бережіть її в храми свого серця,
У своєму "Щоденнику" за 26 листопада 1943 року Довженко зробив такий запис: "Мені важко од свідомості, що "Україна в огні" — це правда. Прикрита і замкнена моя правда про народ і його лихо".

Сьогодні питання української самоідентичності стоїть як ніколи гостро. Українці об’єднуються, демонструючи свій патріотизм та активно концентруючи всю увагу на своїй культурі, мові та історії. Україна — це держава зі славним, величним і водночас трагічним минулим і страшним сьогоденням. Утім варто пам’ятати, що ми — голос своєї держави і творці її майбутнього. Письменники та інші відомі діячі культури ніколи не стояли осторонь і голосно заявляли про свою громадянську позицію та любов до своєї країни. Їхні слова назавжди закарбовані на сторінках історії. Ми зібрали цитати українських митців про нашу Батьківщину, національність, традиції, боротьбу за незалежність та про те, що означає бути українцем.
«Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна».
Михайло Грушевський
«Незалежність підіймає на крилах. Відповідальність не дає ці крила спалити. Маючи і те, і інше, можна долетіти до мети!»
Святослав Вакарчук
«А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни».
Ліна Костенко
«Українська пісня — це геніальна поетична біографія українського народу».
Олександр Довженко
«Україна починається з тебе».
В’ячеслав Чорновіл
«Ми б’ємось за те, чому нема ціни в усьому світі, — за Батьківщину».
Олександр Довженко
«Забудеш рідний край — твоє всохне коріння».
Павло Тичина
«Нема на світі України, Немає другого Дніпра».
Тарас Шевченко
«Я знаю вас, нащадки запорожців, Я вірю вам і низько б`ю чолом. Дивлюсь на вас і вірою займаюсь, І б’ю поламаним крилом».
Олександр Олесь
«Держави стоять не на династії, а на внутрішній єдності і силі народу».
Олена Теліга
«А хто з приятеля перекинувся на ворога, той, значить, і раніше не був приятелем і не буде».
Іван Франко
«Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі».
Василь Еллан-Блакитний

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram