Українка Оксана Линів стала першою жінкою в Італії, яку запросили стати музичним директором державного театру Teatro Comunale Bologna

17 Жовтня, 2021


Українка стала музичним директором театру в італійському місті Болонья, якому 258 років.
Українка Оксана Линів стала першою жінкою в Італії, яку запросили стати музичним директором державного театру Teatro Comunale Bologna. Про це Линів повідомила у Facebook.

"Мені випала честь і відповідальність стати першою жінкою в Італії, яка є запрошеною на посаду музичного директора одного з важливих державних театрів", - написала вона.

Муніципальний театр Болоньї був відкритий у 1763 році. У театрі проходили світові прем'єри творів Россіні, Белліні, Доніцетті, Верді, Вагнера.

На сцені цього театру в 1901 році дебютував Енріко Карузо, а одним з відомих диригентів був Артуро Тосканіні. За останні 50 років в списку музичних керівників театру значаться такі всесвітньо відомі імена, як Серджіо Челібідаке, Рікардо Шайї, Даніель Гатт, додала Оксана Линів.

Зазначимо, що Линів народилася у Львівській області. У 2020 році в Німеччині вона отримала нагороду Найкраща диригентка.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram