Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Українка - зірка китайських телесеріалів та найкраща іноземна акторка Китаю.

8 Травня, 2021


Ірина Каптелова, відома в Китаї як Їліша, є найвідомішою українською телеакторкою в Китаї. Вона - перша іноземка, яка зіграла головну роль в китайському серіалі та перша власниця нагороди "Найкраща іноземна акторка" (2012 р.). Її остання робота - роль капітана круїзного лайнера в новому китайському серіалі "Один корабель, один світ", що набув шаленої популярності. Прем'єрний показ першої серії зібрав майже 200 мільйонів переглядів. Популярність фільму на віртуальних платформах Піднебесної вивела його на другу сходинку у загальнонаціональному китайському рейтингу телеканалів, а хештег про запуск першої серії став другим за популярністю в мережі мікроблогів Weibo.
Ірина Каптелова народилася 3 червня 1986 р. у Дніпрі, навчалась на факультеті міжнародної журналістики Дніпропетровського національного університету, працювала телеведучою. Як акторка вона дебютувала у китайському серіалі "Зима не холодна", а популярною стала, зігравши одну з головних ролей у телесеріалі "Моя Наташа", для чого їй довелося схуднути, навчитися їздити на коні та стріляти. Це було недаремно: в 2012 році Ірина отримала престижну нагороду "Найкраща іноземна акторка" на церемонії TV Drama Avards Made in China та запрошення зніматися в США.
У 2013 р. Ірина Каптелова взяла участь у зйомці серіалу про Юн Віна - першого китайського студента у США, зігравши американську дружину головного героя.

Поза сумнівом успіх серіалу "Один корабель, один світ" забезпечить Ірині ще більше визнання. До речі, вона вже давно має свій фан-клуб в Китаї, а на вулиці до неї часто підходять за автографами.
Підготовлено для Diaspora.ua на основі відкритих джерел.
#УД_кіно #УД_Китай #УД_Ірина_Каптелова

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram