Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Українська громада та неурядові організації Латвії надіслали 1,5 тонни гуманітарної допомоги для української лікарні

17 Березня, 2021

Українська громада та неурядові організації Латвії надіслали 1,5 тонни гуманітарної допомоги для української лікарні
Конгрес українців Латвії та латвійські неурядові організації зібрали гуманітарний вантаж для Прилуцької центральної районної лікарні.

За дорученням міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, Посольство України в Латвійській Республіці організувало його транспортування.

Сьогодні, 10 квітня, вантаж вагою 1,5 тонни прибув до Прилук. У ньому засоби індивідуального захисту, медичний одяг, халати, комплекти постільної білизни, дезінфікуючі засоби та інші необхідні товари.

“Я щиро вдячний голові Конгресу українців Латвії Миколі Павлюку, його соратникам та побратимам, а також представникам латвійських неурядових організацій за цей вияв солідарності з Україною!” - зауважив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Головний лікар Прилуцької центральної клінічної лікарні Володимир Колейко висловив подяку МЗС України та міністру Кулебі за небайдуже ставлення до нагальних потреб вітчизняних медзакладів.

Facebook https://www.facebook.com/UKRinLatvia/

Twitter: https://twitter.com/UKRinLatvia

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram