Українські новини в Чехії доступні на чешскій мові, про це подбали журналісти з Чехії

1 Квітня, 2022

В Чехії немає проблем щоб українські офіційні новини читати на рідній мові, про це подбали чешські журналісти на порталі Чешські новини, де перекладають новини Укрінформу.
https://www.ceskenoviny.cz/ukrinform/cesky/zprava.php?id=987587Rusko chce vyvolat celosvětovou potravinovou krizi – premiér Šmyhal
Ось новина яку читають чехи та українці в оригіналі...
Premiér Ukrajiny Denys Šmyhal řekl, že po energetické krizi ve světě chce Rusko vyvolat celosvětovou potravinovou krizi.
Řekl to během celostátního teletonu na ukrajinských televizních kanálech, Ukrinform zprávy.

„Ruské záměry jsou zřejmé: po energetické krizi, kterou koncem loňského roku a na začátku letošního roku v Evropě a ve světě obecně vyvolalo Rusko, je nyní jeho úkolem vyvolat celosvětovou potravinovou krizi. Už to dělají. Dnes ničí část sýpek na Ukrajině. Dnes brání vývozu obilí z ukrajinských přístavů kvůli námořní blokádě,“ řekl Šmyhal.

Podle něj však Ukrajina společně se svými partnery hledá „možnosti, jak bude Ukrajina jednat a již jedná, pokud jde o zajištění vývozu našeho obilí, našich produktů. „

Šmyhal také vyjádřil přesvědčení, že „většina civilizovaného světa nebude s agresorem spolupracovat“, zejména kvůli uvaleným sankcím.

„Uvidíme ale, jak bude svět reagovat na tyto agresivní kroky Ruska – které způsobí velkou celosvětovou potravinovou krizi,“ řekl premiér.

Válka s ruskými okupanty probíhá na Ukrajině od 24. února.

Є на цьому порталі українська версія новин:
росія хоче спричинити у світі велику продуктову кризу - Шмигаль

Vydáno: 01.04.2022, 17:32

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що слідом за енергетичною кризою у світі рф хоче спричинити продуктову.
Про це він сказав в ефірі телемарафону, повідомляє Укрінформ.

“Наміри росії очевидні: слідом за енергетичною кризою, яку спричинила росія наприкінці минулого року і на початку цього року в Європі і світі загалом, їхнє завдання тепер - спричинити велику продуктову кризу у світі. І дійсно вони це роблять. Вони сьогодні знищують частину зерносховищ, як ми знаємо, в Україні. Вони сьогодні закривають експорт і вивезення зерна з українських портів через морську блокаду”, - сказав Шмигаль.

Однак, за його словами, уряд знаходить "сьогодні з нашими партнерами варіанти того, як Україна буде діяти і вже діє з точки зору забезпечення експорту наших зернових, нашої продукції".

Шмигаль також висловив переконання, що “більшість цивілізованого світу не буде співпрацювати з агресором", зокрема, через накладені санкції.

“Але ми подивимося, як світ буде реагувати на оці агресивні дії росії - спричинення великої світової продуктової кризи”, - зауважив прем'єр.

Як повідомлялося, Шмигаль 1 квітня заявив, що у 21 області України розпочалася посівна кампанія.

Із 24 лютого в Україні триває широкомасштабне вторгнення російських військ.


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram