Підтримати

Український Фільм "Мати Апостолів" допоможе українцям і відкриє очі європейцям...

18 Березня, 2022


Просимо вашого сприяння в організації благодійних показів в різних містах Чеської Республіки. Зібрані кошти будуть направлені на допомогу сім’ям з дітьми, які були вимушені покинути свої домівки та тікати від війни, а також на допомогу збройним силам України. Партнерами з організації показів будуть компанія «Араттафільм», радіо «Українська хвиля з Європи» та ГО «Міжнародний Дипломатичний Альянс» (IDA).
Фільм «Мати Апостолів» створений кінокомпанією «Студія «Золоте Руно» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та Генерального штабу ЗСУ є уклоном всім матерям, які втратили своїх дітей на війні. В основу фільму увійшли історії жінок, діти яких воювали за Україну у 2014 році.
Синопсис: «В пошуках сина-льотчика, чий літак було збито над окупованою територією, мати потрапляє в абсолютно чужий і агресивний світ, де все пронизано ненавистю та стражданням. У цьому пеклі вона не тільки шукає сина, але, маючи в серці велику любов і милосердний характер, змінює всіх, кого зустрічає на своєму шляху. І найголовніше, вона змінює себе, знаходячи воістину сакральну силу! Її відчай і біль перероджуються в вічний материнський дух землі, який повертає синів додому, живих чи мертвих.»
В 2020-2022 роках фільм отримав 33 світові нагороди в США, Канаді, Іспанії, Італії, Німеччині, Туреччині, Угорщині та Україні.


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram