Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ "МАТИ АПОСТОЛІВ" ЗМАГАТИМЕТЬСЯ ЗА ВІСІМ НАГОРОД SOCIAL WORLD FILM FESTIVAL В ІТАЛІЇ

13 Липня, 2021


Фільм режисера Зази Буадзе "Мати Апостолів" відібрано до конкурсної програми 11-го Міжнародного кінофестивалю соціального кіно Social World Film Festival в Італії.
Картина номінована на вісім нагород:

найкращий фільм
найкращий режисер
найкращий актор
найкраща актриса
найкращий сценарій
найкращий монтаж
найкраща операторська робота
найкращий саундтрек.
У пошуках сина-льотчика, чий літак було збито над окупованими територіями, мати опиняється в абсолютно чужому та агресивному світі, де все пронизане ненавистю, болем та стражданнями. У цьому пеклі вона не тільки шукає сина. Вона, маючи в серці велику любов і милосердний характер, змінює всіх, кого зустрічає на своєму шляху. Її відчай та біль відроджуються у вічному материнському дусі землі, який повертає синів додому живими чи мертвими.


Головні ролі в фільмі виконали Наталія Половинка, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський. Режисер-постановник – Заза Буадзе, сценарій – Ратха Макеєнкова, Заза Буадзе, оператор-постановник – Олександр Земляний, продюсер – Дмитро Овечкін.

Стрічку створено кінокомпанією "Студія "Золоте Руно" за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, промокампанія картини проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно.


Фестиваль пройде з 11 по 18 липня 2021 року в Віко-Екуенсе, на узбережжі Сорренто. За словами організаторів, мета Social World Film Festival – поєднати пристрасть до кіно із важливими соціальними темами. Почесний президент кінофестивалю – видатна італійська актриса Клаудія Кардінале.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram