Українці світу проти російської агресії

24 Лютого, 2022  

Це стрім з російського посольства, вже 200 чоловік зібралось у другій ночі  за часом у Вашингтоні( США)

Ilona Doerfler була в ефірі.

країнці мітингують під стінами посольства Росії у Барселоні,

Про це повідомляють іспанські ЗМІ.

Сьгоодні, 24 лютого, українці влаштували мітинг під стінами посольство Російської Федерації у місті Барселона в Іспанії з вимогою припинити воєнні дії на Україні.

Мітингувальники стоять із українськими прапорами та скандують гасло "Росіяни – окупанти".

Також, як повідомила головний редактор "Української газети" в Італії Мар’яна Сороневич, сьогодні у столиці Італії Римі, біля посольства Росії, пройде дві маніфестації, організовані українською громадою та італійськими політиками.

Нагадаємо, сьогодні вранці Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Обстрілів зазнали військові частини у містах Новий Калинів, Броди, Кам'янка-Бузька. Президент Володимир Зеленський оголосив про розірвання дипломатичних відносин із Російською Федерацією.

В Україні ввели воєнний стан.

Варто прийти кільком українцям: як з Конгресу українців в Латвії разом з керівництвом конгресу як до нах за мить доєднаються латиші та українці для кого цей віреломний напад Росії не вкладається в злоровий глузд.

. ДЯКУЄМО українцям світу за підтримку..Ось так наші бійці на передовій відповідають і дякують
Так Ми і наші колеги інформуємо Про підтримку України в світі серед Українських громад...
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram