Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Успішна громада - великі можливості: - Василь Тодеренчук Голова Великокучурівської громади

3 Жовтня, 2021

Тодеренчук Василь Мірчович - сілький голова що першим в Чернівецькій області створив ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКУ СІЛЬСЬКУ ОБ'ЄДНАНУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ. Про її щоденні успіхи та нові проекти можна детально прочитати на сайті:https://velikokuchurivska.dosvit.org.ua/.
Сільський голова Тодеренчук Василь Мірчович. Народився 6 лютого 1972 року в селі Великий Кучурів, Сторожинецького району, Чернівецької області. Українець. Освіта вища спеціальність «Правознавство». З 1996 року по квітень 1998 року працював заступником сільського голови Великокучурівської сільської ради. Звільнився у зв’язну з строком закінчення повноважень. З 2012 року по жовтень 2013 року працював на посаді фахівець із соціальної роботи Сторожинецького центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. З листопада 2015 року працюю на посаді сільського голови.
Успішна громада - великі можливості: такий девіз не тільки його роботи а і всієї команди яка робить в своґй громаді європейські стандарти достойного життя своїх громадян.

Для радіо:


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram